В рамках статусу «Молодіжна столиця України», який Тернопіль отримав у цьому році, в місті проведено ряд молодіжних заходів, частина з яких відбулася в онлайн-режимі.
Одним із елементів роботи було – визначення благополуччя молоді у Тернопільській громаді. І в рамках співпраці Фонду ООН в галузі народонаселення міська рада підписала «Меморандум про взаєморозуміння», що передбачає розгортання онлайн-платформи з проведення соціологічного опитування та визначення Індексу благополуччя молоді у Тернопільській міській територіальній громаді.
«Індекс благополуччя молоді – це інтегральний індекс, який охоплює показники освіти, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, інформаційні та комунікаційні технології, показники безпеки та захищеності, – наголосив міський голова Сергій Надал. – Тобто він дозволяє комплексно оцінити рівень благополуччя молоді у місті. Також, це – зручна можливість для залучення тернополян до діалогу із владою, надання зворотного зв’язку та участі в прийнятті рішень на рівні міста».
Участь в опитуванні можуть взяти тернополяни віком від 14 до 35 років, відповівши на питання анкети індексу благополуччя молоді (ІБМ). Вашу думку буде враховано під час розрахунку індексу. Представники місцевого соціально-відповідального бізнесу за проходження опитування надають символічні бонуси тернополянам.
Триватиме опитування до 26 грудня 2020 року.
Взяти участь в опитуванні можна за посиланням http://ibm.ternopilcity.gov.ua/ .
Прокоментуйте