gazpostach

На Тернопільщині недопущенням порушень на виборах займатиметься місцевий обудсмен


На Тернопільщині розпочала роботу громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА. Це – юристка та громадська активістка  Ольга Мазаєва.

Ось що розповіла вона про свою діяльність під час нещодавнього круглого столу «Взаємодія підрозділів поліції краю з громадськістю щодо належного забезпечення передвиборчого процесу та недопущення порушень у день виборів», який відбувся в Головному управлінні Нацполіції Тернопільської області:

– Громадський омбудсмен – це новий вид діяльності стосовно виборів. Усього в Україні працює 25 таких омбудсменів, вони є в кожній області, і головна мета нашої діяльності  – це недопущення порушень на виборах. Перед омбудсменами стоїть завдання забезпечити дійсно справедливі і чесні вибори. І саме тому моя діяльність – це передусім співпраця з усіма правоохоронними органами та з усіма сторонами виборчого процесу  по недопущенню порушень.

Зараз уже налагоджена відповідна співпраця з органами національної поліції, прокуратури та СБУ. Відтак я буду особисто контролювати розслідування всіх злочинів, всіх протиправних дій по виборчих правопорушеннях аж до винесення рішень судами. Буду моніторити, крім діяльності поліції, діяльність судів, і, по можливості, навіть контролюватиму хід судових справ щодо виборчих злочинів.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

Миколай

У Тернополі розпочала роботу «Фабрика св. Миколая»

Традиційно у Тернополі проводиться благодійна акція задля підтримки дітей, батьки яких перебувають у скрутних матеріальних ...