На Тернопільщині оприлюднили захмарні зарплати чиновників обласної ради


На запит місцевої журналістки Олесі Чур з видання Бізнес-область, Тернопільська обласна рада надала інформацію про зарплати чиновників Тернопільської обласної ради за березень 2020 року. І в той час, коли на Тернопільщині розпочалася пандемія на коронавірус, і коли більшість осіб залишилися без роботи та без прибутку, тернопільські чиновники не гребували бюджетними коштами, більше того, брали навіть додатково гроші з бюджету для вирішення соціально-побутових питань. 

Так, заробітна плата першого заступника голови Тернопільської обласної ради Деревляного Василя Тимофійовича за березень 2020 року становить – 110 995,15 гривень. За місяць зарплата – 110 тисяч гривень, правда 55 тисяч гривень це матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, та все ж.

Крім того, заробітна плата заступника голови Тернопільської обласної ради Крупи Любомира Левковича за березень 2020 року становила –  48 844,40 грн (без хвостика сорок дев’ять тисяч).

Можна і на карантині так сидіти і самоізоляції, правда, отримуючи по 100 тисяч кожного місяця, написала Олеся Чур для Бізнес – область.

Додав: Кузьменко Остап
x

Варто прочитати

Чорногорія першою подолала коронавірус в Європі

У Чорногорії станом на 25 травня не залишилося жодного активного випадку захворювання на коронавірус. Про це ...