gazpostach
коронавірус

На Тернопільщині розгортають додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19

66 додаткових ліжок розгорнули сьогодні у лікарнях області для хворих на коронавірус.


Про це повідомила на засіданні обласного штабу боротьби з коронавірусом в. о. начальника управління охорони здоров’я області Тетяна Скарлош. А загалом для інфікованих пацієнтів відкрито 1602 місця у лікувальних закладах краю.

Учора на Тернопільщині діагностували 353 хворих на COVID-19. Відтак наша область зайняла перше місце в країні за кількістю інфікованих за день. Це призвело і до збільшення госпіталізацій.

“Раніше було страшно, коли за добу підтверджувалося сто випадків захворювання на коронавірус. За минулу добу ми має 353 нових випадків зараження. Це найбільше під початку епідемії.  І загалом найбільше, порівняно з іншими регіонами. На жаль, причиною є недотримання елементарних правил, які відомі всім. Якщо лікувальні заклади будуть переповнені, ми не зможемо вчасно надавати медичну допомогу. Найбільшою проблемою є кисневе забезпечення. Ми хвилюємося, через піки захворюваності і чекаємо, щоб настало плато”, – каже Тетяна Скарлош.

Додамо, наразі в області хворим на коронавірус надає допомогу 35 лікувальних закладів. Працює чотири госпіталі — це лікарня швидкої допомоги, Чортківська, Гусятинська і Заліщицька районні лікарні. Втім, в управлінні охорони здоров’я побоюються, що при стрімкому зростанні кількості інфікованих, система лікувальних закладів не впорається з наданням медичної допомоги.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

трагедія

Оприлюднили момент падіння АН-26 та фото курсантів, що були на борту

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко виклав відео моменту катастрофи АН-26 у Харківській області та ...