• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 20 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопіллі п’яний водій вантажівки пропонував патрульним хабар

Опубліковано: 26 Березня, 2021
A A
хабар
Перед судом постане 26-річний житель Тернопільського району, який, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, пропонував патрульним неправомірну вигоду.

— У ході досудового розслідування було встановлено, що під час чергування екіпаж патрульної поліції УПП в Тернопільській області зупинив вантажівку, яка рухалася з порушенням правил дорожнього руху. Під час спілкування поліцейські помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Даний факт підтвердив і газоаналізатор «Драгер» – було зафіксовано 2,87 проміле алкоголю, — інформують в ГУНП у Тернопільській області.

Втім, «здаватися» відчайдушний кермувальник не збирався і спробував відкупитися грошима, аби уникнути адмінвідповідальності. Правоохоронці попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за такий вчинок. Проте той наполягав, пропонуючи 10 тисяч гривень.

— Даний факт задокументували слідчі Головного управління Нацполіції Тернопільщини. Зловмисникові оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 369 ККУ. Окрім цього за порушення правил дорожнього руху та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння щодо жителя Тернопільського району складено адмінпротоколи, — додають правоохоронці.

Тепер за скоєне доведеться відповідати перед законом. Слідчі завершили досудове розслідування кримінального провадження, яке проходило під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, та скерували матеріали до суду.

Теми: зупиниликриміналнетверезий водійпатрульнимпостане перед судомпропонував хабар

Перегляньте Також

Злам через Wi-Fi
NEWS

Злам через Wi-Fi: СБУ та ФБР викрили масштабну шпигунську мережу Росії

07.04.2026
Судитимуть спільників за організацію наркотрафіку у СІЗО
NEWS

На Тернопільщині судитимуть чотирьох спільників за організацію наркотрафіку у СІЗО

17.03.2026
Вісім років тюрми за смерть дружини
NEWS

Вісім років тюрми за смерть дружини, та п’ятеро сиріт

09.03.2026
Кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок
NEWS

Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони

04.03.2026
Поліція затримала озброєне тріо на Volkswagen
NEWS

Стрілянина у передмісті Тернополя: поліція затримала озброєне тріо на Volkswagen

04.03.2026
Тернопільські поліцейські припинили діяльність груп шахраїв
NEWS

Тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв

06.02.2026
завантажити ще
Наступний допис

У Тернополі стартував форум коаліцій громадських активістів

зірковість

Двом найвідомішим тернопільським готелям не підтвердили «зірковість»

Свіжі публікації

Інтеграція інноваційного досвіду Ізраїлю в науковий простір ЗУНУ: підсумки дипломатичного прийому

Нові вектори трансферу технологій: ЗУНУ інтегрує передовий інноваційний досвід Ізраїлю

20.05.2026
Тернопіль прийматиме 13-й «Чілдрен Кінофест»

Кіносвято для всієї родини: у червні в Тернополі стартує 13-й «Чілдрен Кінофест»

20.05.2026
Тернопільський водій САУ «Богдана» розповів про бої під вогнем FPV та порятунок побратимів

За кермом вітчизняної «Богдани»: боєць тернопільської 44-ї бригади розповів про війну дронів та евакуацію поранених

20.05.2026
Мелодії душі та єднання: у Тернополі визначили переможців Міжконфесійного конкурсу духовної пісні

Духовне піднесення у Тернополі: як проходив фестиваль-конкурс «Я там, де є Благословіння»

19.05.2026
Магістрантка ТНПУ виборола призове місце на престижному всеукраїнському конкурсі

Магістрантка Тернопільського педуніверситету стала призеркою Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу

19.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • 24-річний вчитель із Тернополя отримав стипендію Президента України

    Молодому театральному педагогу з Тернополя призначено стипендію Президента України

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Повний перелік хвороб, які не дозволяють мобілізувати військовозобов’язаного

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Розвиток лідерських компетенцій у ТНПУ: як командна синергія стає запорукою успіху

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.