• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 25 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопільщині депутати проголосували ЗА забруднення річки Серет

Купити депутатів Микулинецької селищної ради не проблема?

Опубліковано: 27 Липня, 2024
A A
Серет

Серет

19 липня 2024 відбулася сесія Микулинецької селищної ради. В порядку денному сесії було десятки питань. Одне з питань звучало так – «Надати дозвіл на укладання договору постійного земельного сервітуту ТОВ «Микулинецький Бровар» на земельній ділянці комунальної власності площею 0,0660 га (очисні)». Про це пише Місто.

Сесія Микулинецької селищної ради

Пряма мова

– Одним з основних було питання продовження забруднення річки Серет нечистотами з місцевого пивзаводу, – пише в соціальній мережі депутат Ігор Дзвінка. –Місцеві депутати, котрі перед виборами «рвали на собі сорочку» та нібито захищали річку Серет від щоденного скиду десятків кубів нечистот, зокрема і різного роду хімічних речовин, котрі використовуються для технологічних потреб підприємства “лягли” під власника пивзаводу дружньо проголосували за надання підприємству права використання земельної ділянки комунальної власності для відведення нечистот підприємства прямо в річку Серет.

Цікавим є те, що такими депутатами виявилися, за словами Ігоря Дзвінки, виявилися і досить молоді люди від партії «Довіра», від Української галицької партії, від партії «Сила людей».

– Всі вони перед виборами страшно “боролися” проти забруднення річки Серет, – продовжує обранець. – На відео ви можете бачити і всіх інших депутатів Микулинецької селищної ради, яким байдуже на стан річки Серет, на те, в яких умовах купаємось ми та наші діти, внуки, на те, в якій річці ми ловимо рибу.

– Так і живемо. Перед вибоарми нам брешуть та солодко обіцяють. А після обрання – «перефарбовуються» заради власної вигоди, – резюмує Ігор Дзвінка.

Допис депутата

Раніше депутат Ігор Дзвінка писав передісторію події в соціальній мережі: “Депутати проголосували за рішення, яким заборонили КП “Дружба” продовжувати договір з ТОВ “Микулинецький Бровар” на здійснення водовідведення з даного підприємства з 03 березня 2022 року. Відтоді нечистоти валили в річку, а за скиди “Бровар” не платив ні копійки! Лише за 10 місяців 2022 в бюджет не надійшло біля 190000. 17 січня 2023 року мене призначили начальником КП “Дружба” і вже через кілька днів в мене  відбулася розмова з директором пивзаводу Степаном Трояном та його сином – виконавчим директором Володимиром Трояном. В ході досить спокійної розмови керівники пивзаводу висловили своє небажання продовжувати співпрацю з КП “Дружба”, а повідомили, що мають бажання співпрацювати з комунгоспом Березовицької громади та будуть вивозити нечистоти автоцистернами… І на цьому ми розійшлися. Але насправді пивзавод нагло продовжував скид нечистот в річку Серет і після багатьох моїх звернень в різні інстанції та публікації у Фейсбуці – https://www.facebook.com/share/p/jquB6L31ba4e9wSo/ – Прокуратруа Тернопільскої області 01 червня 2023 року відкрила кримінальне провадження.

18 липня 2024 року Ігор Дзвінка, як діючий депутат, написав зверення до голови Микулинецької селищної ради Івана Слободяна, котре було проігнороване. Звернення також адресоване начальнику Державної екологічної інспекції в Тернопільській оласті Роману Нитці.

Від редакції. Газета “Місто” буде продовжувати цю тему і звернеться до депутатів і селищного голови за коментарями.

Теми: Головнезабрудненннярічка Серет

Перегляньте Також

У лікарні помер ветеран Богдан Підгірний
NEWS

У лікарні помер ветеран війни захисник Богдан Підгірний з Тернопільщини

23.08.2025
На фронті загинув захисник Микола Кірнаджук
NEWS

На фронті загинув молодий захисник Микола Кірнаджук з Тернопільщини

23.08.2025
На Тернопільщині запрацював консервний завод
NEWS

На Тернопільщині запрацював новий консервний завод

23.08.2025
Відкрили фотовиставку Героя Віктора Гурняка
LIFESTYLE

У Тернополі відкрили фотовиставку Героя України Віктора Гурняка

23.08.2025
Громади отримали інклюзивні шкільні автобуси
NEWS

Громади Тернопільщини отримали інклюзивні шкільні автобуси

23.08.2025
Тернопільщина відкрила гастрономічний бренд
LIFESTYLE

Тернопільщина відкрила новий гастрономічний бренд

23.08.2025
завантажити ще
Наступний допис
Фото під постом Ірини Скасків

Про формування культури пам'яті за полеглими нагадала тернополянка

Класичний університет Тернополя

ЗУНУ чотирнадцятий у консолідованому рейтингу зво України 2024 року

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Біля Тернополя чули гудіння шахеда

    Біля Тернополя сьогодні чули гудіння шахеда

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільська компанія побудує асфальтобетонний завод на Закарпатті

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Помер тернопільський податківець Сергій Господарик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Біля Покровська загинув захисник з Тернопільщини Василь Бучинський

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Очільник поліції Тернопільщини написав цікавий пост про ухилянтів і тих, хто намагається на них нажитися

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

У лікарні помер ветеран Богдан Підгірний

У лікарні помер ветеран війни захисник Богдан Підгірний з Тернопільщини

23.08.2025
На фронті загинув захисник Микола Кірнаджук

На фронті загинув молодий захисник Микола Кірнаджук з Тернопільщини

23.08.2025
На Тернопільщині запрацював консервний завод

На Тернопільщині запрацював новий консервний завод

23.08.2025
Відкрили фотовиставку Героя Віктора Гурняка

У Тернополі відкрили фотовиставку Героя України Віктора Гурняка

23.08.2025
Громади отримали інклюзивні шкільні автобуси

Громади Тернопільщини отримали інклюзивні шкільні автобуси

23.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.