gazpostach

Новорічні красуні з Тернопільщини змагаються в конкурсі “Найкрасивіша ялинка Галичини”


Стартував відбірковий етап конкурсу “Найкрасивіша ялинка Галичини 2022”, в якому представлені новорічні красуні з різних населених пунктів Тернопільської області.

Цей етап проводиться для того, щоб відібрати 64 найкрасивіші ялинки з усіх куточків Галичини, які змагатимуться в основній частині конкурсу з 1 січня 2022 року. Участь у відбірковому раунді беруть головні ялинки територіальних громад Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської (крім Кременецького району) областей, повідомляє Tvereza.UA.

Від однієї територіальної громади дозволяється максимум дві ялинки, при умові, що вони будуть з різних населених пунктів.

За результатами кваліфікації, відповідно до співвідношення населення кожної області, мають бути відібрані 32 ялинки з Львівщини, 20 з Прикарпаття і 12 з Тернопільщини. У нашому краї, у конкурсі представлені два категорії: “Тернопільщина Центр” і “Тернопільщина Південь”.

Вже відомо, що у конкурсі беруть участь такі населені пунки Тернопільської області: Білобощниця, Борщів, Бучач, Гримайлів, Гусятин, Заліщики, Копичинці, Мельниця-Подільска, Монастириська, Скала-Подільска, Хоростків, Чортків.

Як зазначають орагнізатори голосування, щоб голос був зарахований, потрібно відкрити фотографію ялинки, яка Вам більше до вподоби і під нею поставити “Подобається (лайк)”. Даний допис можна буде поширювати без обмежень на інші сторінки та групи, проте до уваги братимуться виключно лайки під світлиною конкретної ялинки. Одне голосування триває рівно 48 годин (2 доби).

До слова, конкурс триватиме півтора місяця: стартує 26 грудня 2021 року і завершується 12 лютого 2022 року.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

дистанційне

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання абітурієнтів з Тернополя

Війна внесла корективи в роботу Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчальний заклад був вимушений перемістити ...