Польща: до в’язниці за розмови про секс


Якщо найбільш конфліктогенними темами української політики є мова та ідентичність, то в Польщі найзапекліші політичні баталії точаться довкола людських геніталій та сексу.

Польський Сейм VIII каденції ухвалив у першому читанні поправку до Кримінального кодексу, яка передбачає п’ятирічний термін ув’язнення для осіб, які “пропагують чи схвалюють сексуальні контакти неповнолітніх чи інші сексуальні дії з їхнього боку”.

Якщо поправка буде схвалена у другому читанні та пройде в Сенаті, то під загрозою може опинитися праця шкільних вчителів, психологів та гінекологів.

Автори проєкту – католики-консерватори з громадської ініціативи “Стоп педофілії” – наполягають, що тільки так можна захистити польських дітей від “сексуальної депривації та деморалізації”, яку ліберали, керуючись “найгіршими зразками із Заходу”, принесли до публічного простору.

Їхні опоненти стверджують, що йдеться про цілковиту заборону виховання до життя у родині, що змусить підлітків шукати відповіді на незручні запитання у порнофільмах, а не у кваліфікованих спеціалістів.

Джерело: Олена Бабакова, eurointegration.com.ua

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

діти

Президент підписав указ про відзначення 29-ї річниці незалежності України

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України». Згідно з ...