Перша молодіжна рада в Іванівській ОТГ


Наприкінці минулого року організовано нетиповий інтеграційний захід «Перша молодіжна сесія в Іванівській ОТГ» що в Теребовлянському районі.

Співорганізаторка заходу голова ГО «Громади єдність» Катерина Шпендак зазначила:

«Нещодавно  в Іванівській ОТГ утворилася Молодіжна рада. Щоб вона розвивалася, активно долучалася до життя громади та наповнювалася новими членами, ми вирішили провести зустріч із залученням представників тієї ж Молодіжної ради, місцевої влади, громадської організації та молоді з населених пунктів громади. Ми розуміємо, що наша молодь краще знає про свої потреби і має своє бачення про розвиток молодіжної політики в громаді. Тому Молодіжній раді запропонували провести свою першу сесію».

Ця частина заходу стала хорошим стартом для Молодіжної ради (МР), адже сесією вже затвердили Програму «Молодіжна політика в Іванівській ОТГ на 2020-2021 рр» із цікавими заходами, обрали заступника голови МР, визначили основні напрямки роботи тощо.

Також учасники заходу мали можливість ознайомитись з посібниками про діяльність молодіжних рад та кращих молодіжних практик, з інформаційними матеріалами громади та брендованою продукцією, які були представлені на тематичній виставці.

Джерело: ivanivska.gromada.org.ua

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

діти

Президент підписав указ про відзначення 29-ї річниці незалежності України

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України». Згідно з ...