• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 29 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Стало відомо хто очолить райони на Тернопільщині. Скільки серед них молодих?

Опубліковано: 16 Грудня, 2019
A A

Намісник Зеленського Ігор Сопель визначився з прізвищами ліквідаторів районів.

Як розповідав сайт ЗЗ раніше, для наївних у Зе-команді вигадали нову фішку – претендентам треба було заповнити резюме і подати їх на сайт Соціальний ліфт. Це створило враження відбору кандидатів. Та, як з‘ясувалося згодом, головними у відборі голів РДА були близькі до Сопеля хоростківські кадри та нардепи-мажоритарники.

Чиновники та викладачі

Наразі у відкритих джерелах є кандидати по 15 з 17 районів. Зауважимо, що перелік прізвищ і кандидатів розмаїтий.

Почнемо з районів, у яких партія Зеленського має своїх мажоритарників. На півночі області (Шумський, Кременецький, Збаразький, Лановецький райони) переміг автомайданівець Василів. У двох з п‘яти районів на місцях залишаться порошенківці. Планується перепризначити на посаду голову Підволочиської РДА Бориса Онищука та призначити головою Кременецької РДА теперішнього в. о. голови В‘ячеслава Онишкевича. Очевидно, це пов‘язано з відсутністю власних адекватних кадрів у цих районах та лояльністю цих осіб до Зе-команди під час останніх виборів.

Натомість Шумський та Лановецький райони віддали викладачам ТНТУ. Шумщиною буде керувати голова обласного “Демальянсу” Віталій Кудлак. Лановеччиною – викладач матеріалознавства технічного університету Василь Бадищук.

На Збаражчину “спустять” депутата Тернопільської міської ради, гриценківця Любомира Балука.

У південному виборчому окрузі (Чортківський, Борщівський та Заліщицький райони) переміг бізнесмен Володимир Гевко. У всіх трьох районах будуть нові голови. Чортківський район очолить ноунейм Ігор Польовий, Борщівщину – депутат облради, укропівець Андрій Ратушняк, Заліщицький район – екс-керівник відділу юстиції, екс-порошенківець Володимир Шипітко.

Конгломерат ліквідаторів

Легше було Сопелю добирати кандидатів у районах, де перемогли самовисуванці – Люшняк і Чайківський. Рідну Гусятинщину планують залишити на теперішню заступницю Надію Галябарду, за якою з Хоросткова “наглядатиме” дружина Сопеля. В Бучацькому та Монастириському районах всіх претендентів “зарубали”, тому там триває пошук “сміливців”.

На Теребовлянщину планують безробітного Романа Зелінського. У Тернопільський район – підприємця зі столичної тепер Хоростківщини Володимира Лабая. У Зборівський – колишнього реєстратора речових прав Зборівської міськради, а зараз адвоката Віктора Чеканівського. Підгаєччиною знову керуватиме жінка – очільниця відділу освіти РДА, депутат райради від “Народного контролю” Галина Дуда, а Козівщиною – заступник голови райради, гриценківець Роман Солтис. Натомість Бережанський район очолить заступник мера Бережан, самопомічевець Олег Захарків.район, РДА, голо

На усю цю команду випала непроста місія – фактичних ліквідаторів районів та районних адміністрацій. В 2020 році пройде адмінреформа, після якої на Тернопільщині залишиться 3 з 17 районів, а більшість повноважень перейде до громад.

Теми: головарайонрдасопель

Перегляньте Також

Монастириська отримали нового заступника мера
NEWS

Монастириська на Тернопільщині отримали нового заступника мера

15.06.2025
Статки голови Великоберезовицької громади Андрія Галайка
NEWS

Які статки у голови Великоберезовицької громади Андрія Галайка (декларація)

19.03.2025
Богдан Бутковський. Тернополяни
NEWS

Богдан Бутковський став новим головою Тернопільської облради

30.12.2024
Богдан Бутковський
NEWS

Тернопільську облраду імовірно очолить свободівець Богдан Бутковський

30.12.2024
Сесія обласної ради
NEWS

Тернопільська облрада сьогодні обиратиме нового очільника

30.12.2024
Білий дім. Фото Медіатор
NEWS

Хто очолить Тернопільську обласну раду замість Головка

09.08.2024
завантажити ще
Наступний допис

10 трендів, які будуть задавати стиль життя у 2020-му

Рада ухвалила закон про підтримку «Пласту» з пропозиціями Зеленського

Свіжі публікації

стипендії Президента України

Студентка ЗУНУ отримуватиме стипендію Президента України

29.05.2026
передача показників

У «Тернопільміськгазі» пояснили, які особові рахунки потрібно вказувати під час передачі показників

29.05.2026
«Круті віражі» у Тернополі: 6 червня відбудуться дитячі перегони та змагання повзунців у парку Сопільче

Дитячі перегони «Круті віражі» та забіг повзунців у Тернополі: умови участі

29.05.2026
Бронзовий успіх у Луцьку: тернопільський «Alliance» увійшов до трійки найкращих на Чемпіонаті України з флорболу

Тернопільські флорболісти здобули «бронзу» на Чемпіонаті України у Луцьку

28.05.2026
До 60-річчя університету: ЗУНУ запрошує на масштабний «День спорту»

Спортивне свято єднання: у ЗУНУ відбудеться оздоровчо-спортивний захід до ювілею вишу

28.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Науковий бум у Тернополі: на Театральному майдані розгорнули 50 лабораторій просто неба

    Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Літо в університеті: ТНПУ запрошує молодших школярів до літнього табору денного перебування

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Транспортний колапс або нові тарифи: чому по всій Україні дорожчає проїзд

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Президент України нагородив відзнакою військового з Гусятинщини Василя Кондрата

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.