Студентка ТНЕУ привезла з Польщі щось цінне

Нещодавно я отримала можливість навчатися на семестровій програмі у Вроцлавському економічному університеті.    

Навчання у Вроцлаві має свої особливості: тривалість одного заняття в цьому університеті становить 1 годину 30 хвилин – довше ніж у нас. Проте цей час завжди проходить непомітно, адже поданий матеріал є  інформативним та цікавим. Одразу помітно, що викладачі в університеті не наполягають на вивченні предмету, адже студент повинен бути достатньо вмотивованим та доброчесним, бо його майбутнє, рівень його знань та професійні навички залежать саме від нього.

Є можливість вивчати деякі предмети дистанційно через систему «E-portal: Uczelniana Platforma Edukacyjna», де один раз в тиждень викладач надає доступ до лекції, створеної у форматі презентації, яка супроводжується аудіозаписом. До презентації завжди додані різні інформативні додатки, статті та домашнє завдання, яке після виконання можна відправити електронною поштою. Свій бал за виконану роботу згодом можна дізнатися на тій же онлайн-платформі. Однак, здивувало те, що викладачі у своїх презентаційних текстах нерідко використовують інформацію із дещо застарілих джерел. У цей же час, викладачі ТНЕУ завжди стараються подавати інформацію найновішу і найактуальнішу.

Більшість польських викладачів вільно володіють та ведуть заняття англійською мовою. Значна частина польських студентів вибирають можливість навчатися власне англійською мовою, що свідчить про їхній високий рівень володіння нею.

Загалом, мені сподобалося отримувати нові знання та досвід, навчаючись у одному із зво-партнерів ТНЕУ, а також нові знайомства та спілкування зі студентами з різних куточків світу.

Наталія Томахів,

студентка  факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Підрозділом армії США вже керує українець

В армії Сполучених Штатів Америки служить і добивається успіхів юнак, який народився в Україні, в ...