gazpostach
суд

Суд виправдав військового з Тернопільщини, якого засудили до 24 років ув’язнення в Італії


Суд в Мілані розглянув апеляцію у справі нацгвардійця з Тернопільщини Віталія Марківа та вирішив його виправдати.

Про це у “Фейсбуці” написала Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова.

“Україно, Віталія Марківа – виправдали!!! Міланський апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у справі нашого Героя, повністю виправдавши його. Справедливість є. Віталій Марків повертається з нами на Батьківщину”, – йдеться у написала .

Нагадаємо, що 31-літній Віталій Марків народився у містечку Хоростків на Тернопільщині. 2003 році разом з родиною переїхав до Італії, де навчався і згодом отримав громадянство. Повернувся в Україну під час Майдану, був у Самообороні.

З початком війни став волонтером, а пізніше бійцем 1-го батальйону Нацгвардії оперативного призначення (“Батальйон імені Кульчицького”) – це підрозділ, що складався переважно з “майданівців”.

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди стоять, взуття та надворі

Віталія Марківа звинувачували в убивстві двох іноземних журналістів на окупованій частині Донбасу в травні 2014 року. Віталія Марківа. Його арештували 30 червня 2017 року в Болоньї. Суд першої інстанції засудив його до 24 років ув’язнення.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Різдвяні подарунки

Різдвяні подарунки відвезли тернополяни дітям на сході України

Різдвяний проект «Подарунок неба» реалізовують у Тернополі третій рік поспіль, – розповіла його співкоординаторка Діна ...