• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 2 Червня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернопільські перевізники звернулися в управління транспорту міськради з вимогою збільшити вартість проїзду

Опубліковано: 08 Вересня, 2021
A A
Тернопільські перевізники звернулися в управління транспорту міськради з вимогою збільшити вартість проїзду. Аргументують новий тариф суттєвим здорожчанням палива, запчастин та електроенергії.

Також перевізники нарікають на обмеження у проїзді пасажирів, пов’язані із забороною уряду на перевезення людей стоячи. Востаннє ж тариф змінювався ще у 2018 році.

«Надзвичайно важка ситуація настала в галузі перевезення в приватному транспорті, тому що тариф залишається на місці вже великий період часу, в зв’язку з локдауном, яким був ми понесли значні збитки», — каже тернопільський перевізник Андрій Намака.

За його словами, далі працювати з існуючою вартістю проїзду неможливо.

«Ми пережили локдаун, як то кажуть відновили свою роботу. Самі розумієте, що було обмеження по кількості пасажирів, підприємства зайшли у великі борги, у великі збитки, це стосується паливо-мастильних матеріалів, зарашній тариф, який існує не покриває витрат, на жаль, компенсація за перевезення пільгових пасажирів також не здійснюється в повному обсязі, і оборотних коштів у підприємства зараз немає, тому виникли проблеми з оплатою і запчастин і палива, і податки – нарахування за заробітну плату, особливо це було відчутно у період локдауну, коли поступлень взагалі не було»,— говорить Андрій Намака.

Така ж ситуація склалась і у комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс». 47 тролейбусів та 38 автобусів щоденно виходять на маршрут. Транспорт працював під час карантину, однак останніх декілька місяців підприємство працює у збиток.

«На сьогоднішній день підприємство знаходиться в тих умовах, що виникає питання затримки виплати заробітної плати працівників. Несплати обов’язкових податків, платежів та зборів, які потрібні, на сьогодні є заборгованість розрахунків з постачальниками за запчастини, паливо, розрахунки за електроенергію», — розповідає начальниця відділу КП «Тернопільелектротранс» Тетяна Фурман.

За її словами, в інших містах, до прикладу, Івано-Франківськ, Вінниця, вартість проїзду у громадському транспорті уже давно підвищили до 10 гривень. Таким же вважають оптимальний тариф і у Тернополі. Перевізники вимагають підвищити тариф у маршрутках до 12 гривень, у тролейбусах та комунальних автобусах до 10 гривень.

«Перевізники звернулись до нас уже в черговий раз, повторно, оскільки вони вже подали, ще місяць назад розрахунки вартості проїзду, – на рівні більше 12 гривень, якщо брати – 12 – 15 гривень, в залежності від витрат доходів кожного окремо взятого підприємства. Ці розрахунки вивчаються спільно з управлінням економіки. Ми аналізуємо їх детально для того, щоб перевірити і продумати економічно-обгрунтовані тарифи для проїзду у місті Тернополі» , — каже начальник управління транспорту та зв’язку ТМР Олег Вітрук.

Ситуація загострюється і через зиму, і через ймовірний осінній локдаун, кажуть тернопільські перевізники. Тому очікують на остаточні рішення щодо збільшення вартості проїзду у громадському транспорті Тернополя.

Теми: збільшеннямаршрутне таксіперевізникитарифиТернопіль

Перегляньте Також

Вчора Тернопіль пережив кілька страшних ДТП
NEWS

Вчора Тернопіль пережив кілька страшних ДТП

28.05.2025
Наслідки ворожого удару ракетою по Тернополю
NEWS

Наслідки ворожого удару ракетою по Тернополю виклали у мережу

25.05.2025
У трійці цифрових лідерів України Тернопіль
NEWS

У трійці цифрових лідерів України Тернопільська громада

21.05.2025
Пожежа на Замковій забрала життя людини
NEWS

Пожежа в Тернополі на вулиці Замковій забрала життя людини

11.05.2025
Фото Суспільнe Тeрнопіль
NEWS

Спадщину польської шляхти та серця графів Потоцьких зберігають у Тернополі (відео)

27.04.2025
Коли виставлятимуть Плащаницю у храмах
LIFESTYLE

Коли виставлятимуть Плащаницю у храмах Тернополя

18.04.2025
завантажити ще
Наступний допис

СБУ заблокувала мережу тіньових криптообмінників, які намагалися "зіпсувати свято"

діти

У Тернополі дитина потрапила до медзакладу після бійки на вулиці

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Припинять курсування чотири приміських потяги

    На Тернопільщині припинять курсування чотири приміських потяги

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Педагоги тернопільської школи зганьбилися через дату початку війни на стенді

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Розшук! На Тернопільщині розшукують жінку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник Василь Ющишин з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Через аварійні роботи понижений тиск газу

У мікрорайоні Тернополя через аварійні роботи понижений тиск газу

02.06.2025
Всеукраїнський православний молодіжний табір Вірля

Всеукраїнський православний молодіжний табір Вірля відчиняє свої двері

02.06.2025
Мешканець Вінниці заволодів майже мільйоном гривень

Мешканець Вінниці заволодів майже мільйоном гривень з рахунку матері загиблого воїна

02.06.2025
На фронті загинув захисник Петро Тарасовський

На фронті загинув захисник із Копичинецької громади Петро Тарасовський

02.06.2025
На фронті загинув захисник Леонід Тибінь

На фронті загинув захисник Леонід Тибінь з Козівської громади

02.06.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.