gazpostach
стипендія

Тернопільські студенти можуть отримати грант на оплату свого навчання


Здобувачів вищої освіти взяти участь у новому VI конкурсі проєкту “Scholarship в Україні”, який дозволяє студентам одержати виплату за академічні успіхи.

Як отримати 15 000 гривень для сплати свого навчання у ВНЗ, розповіли на сторінці Вишнівецької ОТГ.

“У VI конкурсі надається три гранти по 15 000 грн, тобто буде троє переможців. Студенти, які займуть другі та треті місця, також отримають грошову винагороду. Учаснику потрібно написати аналітичну роботу на задану тематику, яка б містила рекомендації, щодо розглянутих ситуацій та подати її до 14 грудня цього року”, – інформує Вишнівецька об’єднана територіальна громада.

Взяти участь можуть всі студенти, які навчаються на 2-4 курсах та в магістратурі. факультет чи спеціалізація значення не мають.

Запропоновані теми:

“Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу”. Подати заявку за посиланням – https://proflowers.ua/page/scholarship.
“Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів”. Подати заявку за посиланням – https://posylka.net/uk/scholarship.
“Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку”. Подати заявку за посиланням – https://avtoboom.com.ua/scholarship/.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю, об’ємом від 1000 до 3000 слів українською або російською мовою, на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку організаторів grant@scholarship.in.ua для оцінки жюрі.

Контакти організаторів: +38 067 622 62 822, grant@scholarship.in.ua.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Служба безпека

Затримано одного діючого працівника СБУ – попереджено вбивство співробітника спецслужби

Служба безпеки України приділяє окрему увагу системній протидії порушенням закону та проявам корупції, в тому ...