• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 27 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернопільський драмтеатр запрошує на грандіозну прем’єру

Опубліковано: 04 Травня, 2021
A A
Драм

З 15 травня Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка відновлює роботу. Цього місяця для глядачів планують показати прем’єру «Любов без гриму».

Цю ліричну комедію у театрі підготували ще до Міжнародного дня театру та через карантин її показ відтермінували. Як розповів режисер-постановник вистави В’ячеслав Жила, це цікава, неординарна, пригодницька постановка у незвичному обрамленні. Вона про те, що завжди цікавить публіку: як живуть артисти, що з ними відбувається, які вони. І про справжню любов – без гриму, повідомляє ЗЗ.

«Акторський вік – короткий, – йдеться в анонсі комедії. – Слава, прем’єри, визнання, квіти, подарунки, світські вечірки не замінять любові. Одного дня ти прокинешся самотньою і розмовлятимеш у дзеркалі… із собою… Майже детективний сюжет, який не лише розкриє любовне листування з найнеочікуванішим фіналом, а й відкриє завісу справжніх акторських пристрастей, інтриг, усіх таємниць дивовижного театрального закулісся».

Заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила не тільки поставив виставу, а й  зробив для неї музичне оформлення. Сценографію та костюми розробив заслужений художник України Григорій Лоїк. Танцювальні номери, які відображають емоцїі героїв вистави підготувала режисер з пластики Наталія Олексів. Виставу ведуть Віталій Луговий та Юрій Черненко. Лірична комедія йде без антракту і триває годину і  двадцять хвилин. Прем’єрні покази відбудуться 15, 16, 19, 20 і 23 травня. Початок вистав о 19-ій годині. Покази відбуватимуться за всіма карантинними вимогами. Замовити квитки можна за номером телефону: 096-724-1-726.

Фото Михайло Урбанський

Теми: виставаЛюбов без гримупремєраТернопільський драматичний театр

Перегляньте Також

Іда Фінк повертається до Збаража
LIFESTYLE

Іда Фінк повертається до Збаража виставою

27.08.2025
Любіть казки і вірте у дива!
NEWS

У ЗУНУ зіграли музичну виставу Любіть казки і вірте у дива!

19.04.2025
Сьогодні Тернопільський драмтеатр запалить чергову зірку
LIFESTYLE

Сьогодні увечері Тернопільський драмтеатр запалить чергову зірку сцени

27.03.2025
Чекаючи на Годо
LIFESTYLE

Тернополян запрошують на виставу театру УЖІК

06.01.2025
Відверте інтерв'ю про тернопільський театр з В’ячеславом Жилою
LIFESTYLE

Відверте інтерв’ю про тернопільський театр з В’ячеславом Жилою

20.12.2024
Хто врятує дитячі мрії
LIFESTYLE

ЗУНУ кличе діток на різдвяну виставу

14.12.2024
завантажити ще
Наступний допис

На Монастирищині поштарка привласнила собі 78 тис грн, які люди платили за компослуги

Іван Марчук

Днями у Києві відкриють виставку з нагоди дня народження Івана Марчука

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Біля Тернополя чули гудіння шахеда

    Біля Тернополя сьогодні чули гудіння шахеда

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Помер тернопільський податківець Сергій Господарик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Іван із Тернопільщини після початку повномасштабної війни повернувся з-за кордону та вступив до лав Збройних сил

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко знову займає медіапростір

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ректор тернопільського університету Богдан Буяк представив Тернопільщину на Національному молитовному сніданку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Іда Фінк повертається до Збаража

Іда Фінк повертається до Збаража виставою

27.08.2025
Андрій Вовк нагороджений Золотим та Залізним Хрестами

Захисник з Тернопільщини Андрій Вовк нагороджений Золотим та Залізним Хрестами

27.08.2025
Екоінспекція покарала відомий ресторан за пошкодження дерев

Екоінспекція покарала відомий ресторан за пошкодження дерев і газону у центрі Тернополя

27.08.2025
Священника московського патріархату мобілізували до ЗСУ

Священника московського патріархату мобілізували до ЗСУ пiд чaс пiшoї хoди

27.08.2025
На війні загинув захисник Леонід Лучніков

На війні загинув захисник з Байковецької громади Леонід Лучніков

27.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.