Тернопільський студент вигадав велосипед

Павло Романишин – студент третього курсу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Двадцятирічний парубок часом добирається на навчання з Малого Ходачкова, а це подолання сорока п’яти кілометрової дистанції – 22 км до Тернополя і 22 км додому плюс дорога по Тернополю.

Велосипед його улюблений транспорт. Поважає двоколісного друга за екологічність, безшумність та доступність. Але думка перетворити його на щось зручніше і цікаве для решти людей, які вимушені щодня добиратись на роботу автомобілями та автобусами, зробила справжнє диво – Павло розпочав роботу над власною конструкцією електровелосипеду.

Такий задум не легко було втілити в життя – затрати на те, щоб двоколісна машина їхала самотужки, а не тільки за рахунок ніг, потягнули на 10 тисяч гривень. Але на сьогодні – це є цілком доступна ціна, якщо порахувати, скільки грошей люди витрачають на дорогу або скільки коштують подібні двоколісні.

Ще одним плюсом конструкції є її екологічність. Також електровелосипед дешевий в експлуатації, 100 км пробігу коштує близько 2 грн! Заторів теж можна уникнути. Свій диворовер Павло активно використовує, і вже багато тернополян звернули увагу на велосипед, що світиться у темряві. На рамі знайшлось місце для власної конструкції веломагнітоли.

Павло Романишин вдячний усім, хто допомагав йому вдосконалити розробку, каже, що це справжня команда однодумців – Золотий Роман, Андрій Курко (моделювання деталей на ПК), Петро Гузик (3D друк пластикових деталей), Дубаняк Тарас (виточка металевих деталей).

Чи стане розробка тернопільського студента стартапом покаже час, але усі, хто захоче перевести свого двоколісного помічника на електротягу, зможуть отримати інформацію завітавши на сторінку у facebook та You-Tube канал “Електрик Схемотехнік”.

Олена Мудра 

Джерело: «Наш день»Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Підрозділом армії США вже керує українець

В армії Сполучених Штатів Америки служить і добивається успіхів юнак, який народився в Україні, в ...