• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 22 Січня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернопільська міська рада передала на фронт нові РЕБи та антидронові рушниці

Опубліковано: 18 Вересня, 2024
A A
Фото ТМР

Фото ТМР

16 вересня 2024 року Тернопільська міська рада продовжила свою місію “Тернопіль для ЗСУ”, передавши життєво важливе обладнання для 35-го окремого стрілецького батальйону. Бійці отримали засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ) та дві антидронові рушниці.

Пряма мова

“Це обладнання допоможе нашим воїнам блокувати ворожий зв’язок та радари на передовій, а також “садити” ворожі дрони”, – повідомив міський голова Сергій Надал. “Тернопіль для ЗСУ – це не просто слова, а реальні дії, які рятують життя”.

Історія ефективності тернопільського обладнання вже має реальні приклади. Нещодавно від бійців 35-го батальйону надійшла звістка про те, як передана раніше антидронова рушниця допомогла запобігти атаці ворожих безпілотників.

“Завдяки вашій техніці ми змогли виявити та нейтралізувати цілу групу ворожих дронів ще до того, як вони наблизились до наших позицій”, – розповідає командир одного з підрозділів. “Тернопіль для ЗСУ – це реальний захист наших життів”.

Тернопільські РЕБи та антидронові рушниці розробляються місцевими фахівцями в рамках міського Конкурсу інноваційних проектів у сфері національної безпеки. Загалом захисники отримають 64 одиниці такого обладнання.

“Дякую кожному тернополянину, який сплачує податки. Завдяки вам ми можемо підтримувати армію”, – додав Надал.

Підтримка ТМР

Нагадаємо, 11 вересня мерія передала для потреб наших захисників ще три антидронових рушниці та три окопних засоби радіоелектронної боротьби.

9 травня мерія передала засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для спецпідрозділу «Kraken». 9 травня мерія також передала бійцям 78-го окремого десантно-штурмового полку новітнє захисне обладнання від ворожих дронів. Наші захисники отримали антидронову систему купольного типу «DRONESHIELD-03» та антидронову рушницю «DRONEKILLER-11.

6 вересня міська рада Тернополі передала антидронові системи купольного типу «Парасоля-2», «DRONESHIELD-03» та антидронову рушницю «DRONEKILLER-11» для одного з підрозділів Національної гвардії України.

Нещодавно мерія передала дві сучасних антидронові рушниці для територіальної оборони. 29 серпня мерія передала нашим захисникам ще дві «тернопільські» антидронові рушниці.

14 серпня мерія передала нашим захисникам ще одну систему Радіоелектронної боротьби (РЕБ). У цей же день, наші бійці отримали ще одну антидронову рушницю.

12 серпня мерія передала нашим захисникам установки радіоелектронної боротьби (РЕБ) та антидронову рушницю. 1 серпня, мерія вже передали нашим морпіхам установки радіоелектронної боротьби (РЕБ) та антидронову рушницю.

Новина від преслужби

Теми: Головнесергій надалТернопільска міська рада

Перегляньте Також

Що відомо про новий тренерський штаб Ниви
NEWS

Що відомо про новий тренерський штаб тернопільської Ниви

21.01.2026
Засідання регіонального координаційного штабу
NEWS

Засідання регіонального координаційного штабу у Тернополі очолив начальник Тернопільської ОВА Тарас Пастух

21.01.2026
За побиття захисника у Кременці чоловікам оголошено підозри
NEWS

За побиття захисника у Кременці двом чоловікам оголошено підозри

21.01.2026
Десятка резонансних операцій ССО
NEWS

Аналіз десятки резонансних операцій ССО

21.01.2026
На війні загинув захисник Андрій Скоропляс
NEWS

На війні загинув захисник Андрій Скоропляс з Тернополя

21.01.2026
Відійшла у засвіти педагогиня Любов Каплун
NEWS

Відійшла у засвіти відома тернопільська педагогиня Любов Каплун

20.01.2026
завантажити ще
Наступний допис

Де на Тернопільщині не буде газу у середу

Працівник ТЦК не склав протоколи на ухилянтів

На Тернопільщині засудили військового СЗЧ

Свіжі публікації

Що відомо про новий тренерський штаб Ниви

Що відомо про новий тренерський штаб тернопільської Ниви

21.01.2026
Засідання регіонального координаційного штабу

Засідання регіонального координаційного штабу у Тернополі очолив начальник Тернопільської ОВА Тарас Пастух

21.01.2026
Бах

Від будівельника до командира екіпажу БпЛА: шлях бійця з позивним Бах

21.01.2026
За побиття захисника у Кременці чоловікам оголошено підозри

За побиття захисника у Кременці двом чоловікам оголошено підозри

21.01.2026
парад вертепів

У Тернополі відбувся ювілейний Парад вертепів 2026 у ТРЦ “Подоляни”

21.01.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Графік вимкнення електроенергії 19 січня

    Увага! Графік вимкнення електроенергії 19 січня на Тернопільщині повертає в будні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Важливо! Послаблення графіку вимкнення електроенергії на Тернопільщині 18 січня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшла у засвіти відома тернопільська педагогиня Любов Каплун

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Важливо! Погіршення погоди очікується на Тернопільщині в ніч на 19 січня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.