• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 27 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернополян закликають відзначити День міста онлайн та через телетрансляції

Опубліковано: 26 Серпня, 2020
A A
Трансляція
Міський голова Тернополя Сергій Надал пропонує наслідувати добрий приклад Прощі до Зарваниці, яка проводилась онлайн.

Міський голова Тернополя Сергій Надал пропонує тернополян відзначити свято День міста онлайн у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації.

“Прошу і пропоную усіх тернополян максимально по можливості приєднатись до святкових заходів онлайн та через трансляції на місцевих телеканалах. Більшість з розважальних шоу будуть наші тернопільські телеканали. Будуть прямі трансляції в інтернеті. Ви зможете побачити в онлайн режим всі концерти, онлайн відвідати виставки. Нещодавно за таким принципом відбулась святу Прощу до Зарваниці. Відбувалася онлайн трансляція, хто вважав за потрібне вирушив у прощу, більшість слідкували за прощею в онлайн режимі і молилися дома. Тоді вдалося уникнути різкого спалаху захворюваності на коронавірус. Ми можемо наслідувати цей приклад. 

 Також прошу пам’ятати про правила безпеки. Це дотримання соціальної дистанції, використання антисептиків, а також обов’язкове носіння масок у приміщеннях. Сьогодні зростає кількість підтверджених випадків хворих на COVID 19 і від нашої розумної поведінки залежить подальша ситуація у місті, зокрема нормальна робота економіки, громадського транспорту, початок навчального року”, – зазначив Сергій Надал звертаючись до тернополян.

Міський голова звернув увагу на соціальну та християнську відповідальність тернополян перед “групами ризику”.

“Всі ми втомились від обмежеть, у значній мірі перебільшених. Але у ці дні прошу подбати про тих, хто найменш захищений. Це люди похилого віку, люди з хронічними хворобами. Це онкохворі, хворі на цукровий діабет тощо. Для них хвороба справді небезпечна і вони можуть втратити здоров’я та життя, випадково заразившись від носія. Пам’ятайте, вдягаючи маску у громадському місці — ви у першу чергу поважаєте оточуючих, бережете рідних старшого віку, даєте шанс на життя людям з важкими та хронічними хворобами. Ви робите добру справу, як відповідальний громадянин та добрий християнин. Ми всі відповідальні перед тими, хто потрапляє в групу ризику”, – зазначив Сергій Надал.

Сергій Надал підкреслив, що місто робить і робитиме все можливе для того, щоб зберігати нормальне життя у Тернополі, але просить і мешканців розумного та відповідального ставлення.

У Тернополі для запобігання захворюваності діє система моніторингу за поширенням коронавірусу. Зокрема у щоденному штаб з протидії епідемії повідомляє про ситуацію із захворюваністю. Діє чіткий алгоритм виявлення контактних осіб для швидкої локалізації поширення інфекції. Подібна система працює у Канаді, Південній Кореї, Японії, що дозволяє контролювати поширення хвороби. В Україні протягом кількох тижнів зростала кількість нових виявлених випадків захворювання на  COVID 19. Однією з головних причин лікарі називають масові заходи, в яких беруть участь українці, а також недотримання елементарних заходів безпеки.

Теми: COVID-19день містадозвілляздоров'яонлайнтрансляції

Перегляньте Також

Сергій Надал вручив відзнаки воїнам 105 бригади
LIFESTYLE

Сергій Надал на фронті до Дня Тернополя вручив відзнаки воїнам 105 бригади ТрО (відео)

18.08.2025
Привітання міського голови Тернополя Сергія Надала
LIFESTYLE

Привітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем міста

15.08.2025
Тернопіль відзначає 485 річницю
NEWS

Місто Тернопіль відзначає 485 річницю

15.08.2025
День міста Тернопіль відзначить благодійним концертом
LIFESTYLE

День міста Тернопіль відзначить благодійним концертом на підтримку ЗСУ

14.08.2025
Благодійний фонд Подоляни
LIFESTYLE

Благодійний фонд Подоляни долучилися до заходу, присвяченому Всесвітньому дню боротьби з гепатитом

30.07.2025
Програма реабілітації після травми хребта
NEWS

Як програма реабілітації після травми хребта допомагає відновити навички, незалежність і впевненість у собі

03.07.2025
завантажити ще
Наступний допис

У міськраді створили фракцію підтримки міського голови

ЖД

На Тернопіллі двоє чоловіків накрали металевих деталей з колії на понад 300 000 гривень

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Біля Тернополя чули гудіння шахеда

    Біля Тернополя сьогодні чули гудіння шахеда

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Помер тернопільський податківець Сергій Господарик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Іван із Тернопільщини після початку повномасштабної війни повернувся з-за кордону та вступив до лав Збройних сил

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ректор тернопільського університету Богдан Буяк представив Тернопільщину на Національному молитовному сніданку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко знову займає медіапростір

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На війні загинув захисник Володимир Начичко

На війні загинув захисник з Тернопільщини Володимир Начичко

26.08.2025
Михайло Головко знову займає медіапростір

Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко знову займає медіапростір

26.08.2025
Нагородження бійців 68 бригади

Тернопільський обласний ТЦК СП показав нагородження бійців 68 бригади

26.08.2025
Нa Руській в Тернополі усклaднений рух трaнспорту

Через авaрію кaнaлізaційного колекторa нa Руській в Тернополі усклaднений рух трaнспорту

26.08.2025
У Тернополі презентували фільм про оборону Торецька

У Тернополі презентували документальний фільм про оборону Торецька

26.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.