gazpostach
продаж

Тернополянка хотіла продати власний будинок і «попала на гроші»


63-річна мешканка Тернополя стала жертвою шахрайської схеми. Її обдурили двоє зловмисників, які запевнили жінку, що хочуть придбати у неї будинок.

 

За словами потерпілої, вона розмістила на одному із популярних сервісів оголошення про продаж свого будинку в одному із сіл області, після чого до неї зателефонував незнайомець, який нібито був зацікавлений у придбанні житла.

— Псевдопокупець розповів тернополянці, що нещодавно відкрив магазин у тому ж селі, а зараз підшуковує там будинок. Варіант продавчині йому підходив. Чоловік почав квапити жінку, аби якнайшвидше оформити договір купівлі-продажу. Запропонував скористатися послугами свого знайомого нотаріуса, який мав допомогти з оформленням документів та дав їй номер, за яким потерпіла зателефонувала, — розповідають в ГУНП у Тернопільській області.

Псевдонотаріус під час розмови захотів, щоб тернополянка оплатила послуги наперед і назвав суму у 5 тисяч гривень. Та коли жертва вже перекинула дві тисячі гривень на телефонний рахунок незнайомця, вона засумнівалася і таки ще раз зателефонувала покупцеві. Той просив перекинути домовлену суму, але коли жінка відмовилася, обидва співрозмовники вимкнули свої мобільні телефони і на зв’язок більше не виходили.

— Поліцейські встановили, звідки телефонували потерпілій, та вживають заходи щодо розкриття злочину. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, — інформують в поліції Тернопільщини та застерігають краян не довіряти телефонним незнайомцям, зустрічатися з покупцями особисто та обговорювати усі деталі на місці, а ще, у жодному разі не перераховувати гроші на невідомі номери або рахунки.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Фотостудія «Dzerkalo» – комфортний простір для ваших найкращих фото

Фотостудія “Дзеркало” – це 330 квадратних метрів площі для творчості! Різнотематичні локації, декорації та реквізит ...