У Борщівському коледжі діє музей історії України


З 1992 року в Борщівському агротехнічному коледжі діє музей історії України, витоки якого сягають ще далекого 1972 року.

Діяльність музею спрямована на документування та відображення особливостей природи та історії краю в музейних предметах, збереження, охорону і наукове дослідження пам’яток історії і культури, їх використання з освітньою метою.

Зусиллями студентів та викладачів зібрано багатий матеріал з історії рідного краю. Здобувачі освіти із задоволенням і цікавістю працюють над поповненням фондів: збирають експонати, роблять описи, проводять дослідницькі роботи, оформляють експозиції. Змістовно та цікаво проводять екскурсії студенти-екскурсоводи. При музеї працює школа екскурсоводів, де усі бажаючі мають можливість навчитися та розвинути свої комунікативні та організаторські здібності. Відвідувачі – це не лише студенти, а й учні шкіл, гості коледжу та міста.
Виховний потенціал роботи музею дає змогу сформувати в молоді національно – орієнтовну світоглядну позицію, цілісні уявлення про історію розвитку суспільства та національної культури. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, музей проводить велику дослідну та освітньо-виховну роботу.

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Чорногорія першою подолала коронавірус в Європі

У Чорногорії станом на 25 травня не залишилося жодного активного випадку захворювання на коронавірус. Про це ...