У дитсадку на Запоріжжі померла дівчинка, її подушкою душила вихователька (Відео)

Однорічна дівчинка пішла у дитячий садочок вперше. Вже через кілька годин вихователька зателефонувала батькам і сказала, що дитина не дихає. Саме її підозрюють у вбивстві, а страшні кадри потрапили на відео.

Жінка не встигла видалити відео, де видно, як вона примотала до обличчя дитини подушку. Кадри опублікував телеграм-канал Teza.

Зробила вона це для того, щоб дитина не кричала. Натомість батькам жінка сказала, що дівчинка сама могла задихнутись уві сні.

У четвер, 4 червня, підозрюваній обирають запобіжний захід. Жінці інкримінують скоєння умисного вбивства.

Відео з камер спостереження зафіксували, як до обличчя дитини приклали подушку:

На кадрах видно, як жінка бере подушку і прив’язує її до обличчя дівчинки, що плаче. Після цього вихователька залишила дитину в окремій кімнаті, пише 24 канал.

Що відомо про незаконний садок

Слідство встановило, що 51-річна жінка відкрила дитячий садок без жодних дозвільних документів. Свої послуги підозрювана рекламувала в інтернеті.

Сусіди кажуть, що нелегальні ясла працюють уже давно. Усі діти, яких туди приводили, віком до 2 років. Доба коштувала 200 гривень.

Правоохоронці перевіряють законність діяльності ясел: ані відповідної освіти, ані дозволу на роботу дитсадка вихователька не мала.

Сама ж власниця все заперечує. Каже, що жодного дитсадка не мала, а дитину їй залишили примусово.

Деталі трагедії 

Батьки принесли свою дитину віком рік і два місяці до ясел вперше, аби вона “могла завести собі нових друзів”. Ясла знайшли за оголошенням в інтернеті.

Вже через кілька годин зателефонувала вихователька і повідомила, що дитина не дихає.

Швидку викликали вже батьки. Вони самі намагалися реанімувати дитину до приїзду медиків, але дівчинка померла. Згодом з’ясувалося, що вона захлинулася блювотинням, коли плакала.

Батьки дізналися, що дитина посварилася з однолітком. Той її вкусив, а від стресу в малечі почалася блювота.

Вихователька намагалась усе приховати, аби не видно було, що дівчинка зригувала. Жодної допомоги дитині вона не надала.

 

Перегляньте Також

Наступний допис

Прокоментуйте