Фото pressclub.te.ua

У Кременці зіпсовано агітаційні матеріали. Хуліганам загрожує від 2 до 5 років в’язниці


У Кременеці зафіксовано пошкоджені червоною фарбою білборди кандидатів у Президенти України Олега Ляшка (Радикальна партія) та Олександра Шевченка (Українське об’єднання патріотів – УКРОП). 

Зі слів начальник відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області Сергія Крети, стало відомо, що пошкодження білбордів у Кременці виявили працівники групи швидкого реагування під час патрулювання 7 лютого. «Ці випадки занесені в журнал Єдиного обліку та щодо них проводиться перевірка за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – проінформував він.

Агітаційні матеріали на обох носіях реклами, відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», містили вихідні відомості. Отже, зафіксовані випадки псування продуктів передвиборчої агітації можуть бути розцінені як перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу через пошкодження майна. А зловмисники можуть бути покарані обмеженням або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, відповідно до частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України.

 

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США 
з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Додав: rovesnyknews




x

Варто прочитати

У Великій Березовиці буде нова школа

В Україні школам дадуть 7 млрд: на що підуть гроші

Уряд виділить у 2020 році 7,5 млрд гривень на Нову українську школу і реконструкцію опорних ...