gazpostach
в польщі

У Польщі на ходу загорівся пасажирський рейсовий автобус Слупск – Тернопіль


У центрі Томашува Любельського спалахнув автобус, у якому перебувало 31 особа. 

Для гасіння палаючого вагона на місце прибули поліцейські та пожежники.  За визначенням поліції, громадяни України подорожували автобусом за маршрутом “Слупськ – Тернопіль”.

На щастя, ніхто не постраждав.

“6 жовтня близько 23:35, під час руху вулицею Замойською у Томашуві Любельському, автобус загорівся і одразу спалахнув. На щастя, водій вчасно зупинився незадовго до того, як пожежа захопила транспортний засіб, пасажири покинули салон. Для гасіння палаючого вагона на місце прибули поліцейські та пожежники. 
За визначенням поліції, громадяни України подорожували автобусом: 2 водії та 29 пасажирів за маршрутом Слупськ – Тернопіль. Ніхто не потребував медичної допомоги. Початковою причиною самозаймання стало блокування та нагрів гальмівної системи. Правоохоронці охороняли місце події, поки не було ліквідовано займання і не організовано об’їзди. Дорога в цьому місці була заблокована до самого ранку”,  йдеться у повідомленні польської поліції. 

Як пише українське видання ZAXID.NET, квитки для українців на цей автобус продавав приватний підприємець Тарас Стецик. За його словами, автобус належить польському партнеру-перевізнику.

«Така подія відбулася. Але автобус не мій, а партнера-перевізника. Ми лише продаємо квитки на нього з української сторони», – наголосив Тарас Стецик.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

дистанційне

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання абітурієнтів з Тернополя

Війна внесла корективи в роботу Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчальний заклад був вимушений перемістити ...