gazpostach
У Польщі набирають популярності демонстрація фільмів українською мовою

У Польщі набирають популярності демонстрація фільмів українською мовою


Минулої неділі мережа кінотеатрів “Helios” першою у Польщі презентувала світовий кінохіт “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда”  з українським дубляжем. У зв’язку з величезним інтересом глядачів, мережа вирішила продовжити проект.

Сеанси українською мовою плануються на наступні неділі в кінотеатрах “Helios” по всій Польщі. Про це повідомляє naszwybir.pl з посиланням на прес-службу мережі.

У повідомленні зазначається, що демонстрація кінопродукції українською мовою – те, чого чекали тисячі українських громадян, які живуть у Польщі. Мережа “Helios”, як єдина в країні, вирішила задовольнити ці потреби, запросивши глядачів на фільм “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда” з українським дубляжем. У зв’язку з величезним інтересом українських кіноманів, “Helios” вирішив продовжити проект.

Вже найближчої неділі, 25 листопада, мережа повторить показ фільму у 34 об’єктах. У неділю, 2 грудня, у всіх кінотеатрах мережі буде представлений біографічний фільм “Богемна рапсодія”, який розповість історію групи “Queen”, а через тиждень (9 грудня) україномовні глядачі побачать яскравий фільм “Народження зірки” з Леді Ґаґою в одній з головних ролей.

Квитки можна придбати в касі кінотеатрів по всій Польщі та на веб-сайті: www.helios.pl/seanse_ua.

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

навчання

В Тернополі та на околицях можуть запровадити особливий режим

Так, в цей період у декількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру регіональна координаційна група ...