gazpostach
карантин

У Тернополі розповіли про ускладнення епідситуації та можливе повернення до дистанційного навчання


26 лютого, у Тернополі відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при ТОДА. Під час зустрічі обговорили ускладнення епідситуації в області.

Перш за все, під час засідання наголосили про важливість суворого виконання вимог постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», адже це може знизити ризик встановлення «червоного» рівня епіднебезпеки.

– За останні сім днів зросла кількість зареєстрованих випадків захворювання на всіх адмінтериторіях області, – повідомила керівник обласного лабораторного центр МОЗ України у Тернопільській області Оксана Чайчук. – За останні два тижні відмічається ріст даного показника на 16 територіях, у тому числі, на семи територіях – Заліщицький, Монастириський, Підгаєцький, Чортківський райони, м.Бережани, м. Чортків, м. Тернопіль – зафіксовано перевищення обласного рівня.

Лише за останній тиждень в нашій області зареєстрували три спалахи інфекції: 2 з них у закладах освіти та 1 у спеціалізованому закладі для осіб похилого віку.

– Тернопільщина опинилася на «помаранчевому рівні». Це означає зростання захворюваності на COVID-19 в області. Варто дотримуватись тих карантинних правил, які встановлені. Виконання цих правил не є важкими, вони дуже прості. Користуйтеся масками, антисептиками і тримайте соціальну дистанцію – наголосила очільниця Управління охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко

Окрім того, під час засідання, озвучили пропозицію про переведення студентів  вищих навчальних закладів та середньої професійної освіти на дистанційну форму навчання. Відповідні рекомендації передали керівникам освітніх закладів.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

документи

У Тернополі водій комунального автобуса їздив з підробленими документами

У Тернополі водій комунального автобуса їздив з підробленими документами. Тернопільські патрульні виявили водія маршрутного таксі, ...