gazpostach
антитерористичні

У Тернополі та на його околицях 28 квітня можуть запровадити особливий режим, — СБУ


Мешканців Тернопільщини закликають із розумінням віднестися до ймовірних незручностей, що можуть бути запровадженні 28 квітня.

 

Так, у цю середу, СБУ проводитиме планові антитерористичні командно-штабні навчання, які відбуватимуться у кількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру.

«Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. У ході тренувань під посиленим захистом перебуватимуть об’єкти критичної інфраструктури, в тому числі енергетичної та транспортної систем», — інформують в УСБУ в Тернопільській області.

Зокрема, відпрацювання навчальних завдань передбачає залучення озброєних правоохоронців. Тож під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

«Просимо краян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства з неухильним дотриманням прав і свобод громадян», — додають в Управлінні.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

авто послуги

У Тернополі таксист паркуючись збив стареньку бабусю

Днями у Тернопільському міськрайонному суді було проголошено вирок водієві таксі, з вини якого під колеса ...