gazpostach
міст

У Тернополі відкрили оновлений Гаївський міст для руху транспорту. ВІДЕО

У Тернополі сьогодні відкрили відремонтований Гаївський міст.


У Тернополі 27 серпня відкрили Гаївський міст для проїзду транспорту. Поки що рух дозволено однією частиною мосту, бо завершено лише першу чергу будівництва. Далі планують збудувати ще один підземний шляхопровід – розв’язку, який з’єднуватиме вулицю Гайову з напрямком у с. Великі Гаї.

Згодом тут відкриють чотири смуги для проїзду. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

– Проїзд великовагових транспортних засобів здійснюватиметься через вул. Подільську, на розв’язці поблизу “Ватри”, оскільки вулиця Гайова буде перекрита через продовження ремонтних робіт; Окрім того, на перехресті вулиць Довженка та вулиці Протасевича облаштована тимчасова транспортна розв’язка кільцевого типу, – інформують у патрульній поліції області.

Нагадаємо, Гаївський міст перебував в аварійному стані упродовж кількох років. Спочатку на цій ділянці обмежили рух лише для вантажівок, а з квітня цього року міст повністю закрили для всього транспорту. Загалом ремонт Гаївського мосту тривав майже два роки.

       

Це найбільший інфраструктурний об’єкт, який реалізували у місті за останні два роки. Він вартував майже 50 мільйонів гривень і був виконаний лише силами Тернопільської громади. Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, таку суму місто витрачає щороку на ремонт всіх дворів та міжквартальних проїздів.

Першим по оновленому мосту проїхали вантажівкою представник компанії-підрядника та міський голова Сергій Надал. Відтак, міст відкрили для транспорту.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

трагедія

Оприлюднили момент падіння АН-26 та фото курсантів, що були на борту

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко виклав відео моменту катастрофи АН-26 у Харківській області та ...