У Тернополі зафіксували рекорд України – найдовший шлейф випускної сукні


Під час ходи випускників у Тернополі встановили рекорд України – найдовший шлейф випускної сукні. Її одягнула випускниця Тернопільської школи №7 Марія Борисяк.

Пише Суспільне Тернопіль.

Дівчина розповіла, що вбрання для неї пошила дизайнерка Наталія Стефанчук. Рекорд підтвердив експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський. Він зафіксував 102 метри 80 см довжини шлейфу.

Марія Борисяк розповіла Суспільному, що хотіла запам’ятати свій випускний на все життя:

“Я вирішила, що плаття має бути особливе. Це сукня-трансформер. Вона розшита бісером, пір’ячком, оздоблена камінчиками”.

Дизайнерка Наталія Стефанчук каже, плаття пошила за кілька днів, мала натхнення:

“Тернопіль – молодіжна столиця. І кортіло створити щось особливе, модне, ексклюзивне”.

За словами експерта Національного реєстру рекордів України Павла Горішевського, з 2010 року це 26 рекорд України, який встановили в Тернополі.

У Тернополі зафіксували рекорд України – найдовший шлейф випускної сукні

Цей рекорд також внесли до книги рекордів Тернополя. Про це розповів співзасновник цієї книги Леонід Бицюра. За його словами, у місті це 47 рекорд. Їх почали реєструвати з 2017 року, коли створили книгу рекордів.

Нагадаємо, вчора, 30 липня, у Тернополі теж встановили рекорд України і міста – це найбільша кількість вишитих речей на весільній церемонії. Павло Горішевський зафіксував 50 вишитих виробів на реєстрації шлюбу Ольги Коропчук та Володимира Гоцка.

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

шляхопровід

У Тернополі завершують будівництво основної частини Гаївського шляхопроводу

У Тернополі триває будівництво нового Гаївського шляхопроводу на вул. Об’їзна – Протасевича. Частину робіт уже ...