Як розповіли на сторінці навчального закладу у Facebook, цей апарат може стати чиїмось шансом на життя.
“У випадках, коли між життям і смертю всього лише п’ять хвилин, людину можна врятувати за допомогою автоматичного зовнішнього дефібрилятора. В європейських країнах дефібрилятори можна побачити скрізь – як на вулиці, так і у приміщеннях.
Оснащення автоматичними мобільними дефібриляторами місць масового скупчення людей є звичною практикою в країнах Європи та США”, – зазначили у коледжі.
Як правило, ними забезпечені всі екстрені служби, автомобілі швидкої допомоги, парамедики, рятувальники, патрульні поліцейські, а також охорона, персонал авіакомпаній, великі підприємства. В Україні – це поки що аеропорти і місця, на які розповсюджуються міжнародні вимоги безпеки.
У навчальному закладі додали, що вчасно розпочата серцево-легенева реанімація на догоспітальному етапі складає близько 80% відновлення роботи серця та дає змогу вижити потерпілому до приїзду швидкої.
“Наш АЗД оснащений алгоритмом для автоматичного визначення станів, що підлягають дефібриляції, та за допомогою голосових підказок супроводжують рятувальника на всіх етапах первинної серцево-легеневої реанімації, нагадуючи потрібну послідовність дій. Врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто”, – повідомили у коледжі.
Автоматичний зовнішній дефібрилятор, фото: Чортківський медичний фаховий коледж
Прокоментуйте