Тернопільський "Оріон" продано за 57 млн грн Самбірському радіозаводу "Сигнал"

Тернопільський “Оріон” продано за 57 млн грн Самбірському радіозаводу “Сигнал”


Фонд держмайна (ФДМ) України продав держпакет акцій АТ “Тернопільський радіозавод “Оріон” (ТРЗ “Оріон”) в розмірі 96,129% за 57 млн грн при стартовій ціні 24,8 млн грн, повідомив в. о. голови ФДМ Віталій Трубаров. Про це інформує ua.interfax.com.ua

“За підприємство боролися чотири учасники. Переможець – ТОВ “Самбірський радіозавод “Сигнал”, – написав В.Трубаров на свій сторінці в Facebook.

Основний вид діяльності ТРЗ “Оріон” – виготовлення обладнання зв’язку, в тому числі радіоретрансляторів і радіостанцій, а також виготовлення освітлювального обладнання. Заводу належить 36 будівель, площа складських приміщень – 5,6 тис. кв. м, виробничих – 35 тис. кв.м.

Тернопільський радіозавод “Оріон” заснований у 1982 році, входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. З 2015 року бере участь в реалізованій держконцерном “Укроборонпромом” в рамках державної програми імпортозаміщення українського ОПК. ТРЗ “Оріон” в 2017 році отримав 31 млн грн чистого доходу проти 56,3 млн грн роком раніше, чистий збиток склав 4,3 млн грн проти чистого прибутку 0,71 млн грн.

Самбірський радіозавод “Сигнал” (Львівська обл.) спеціалізується на виробництві світильників і стартерів для люмінесцентних ламп. Співвласниками є кілька фізосіб, кінцевими бенефіціарами – Микола і Олександра Коцюмбас, Вікторія Тереніна. Статутний капітал підприємства становить 2,76 млн грн.

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

ПОГОДА на тиждень: задощить, похолодає

Розгуляється циклон: очікуються сильні опади та вітер

“У понеділок, 24 лютого, активний циклон із заходу спричинятиме складні погодні умови: пориви вітру 17-22 ...