У внутрішньому дворику медуніверситету іноземці варили плов

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського триває благодійна акція «Зробимо життя дітей щасливішим». Її головна мета полягає у тому, щоб за допомогою облаштування реабілітаційної кімнати додати радісних моментів у житті тих дітей, які потребують нашої підтримки та допомоги.

Ініціатива започаткувати такий захід у студентів ТДМУ виникла після відвідин навчально-виховного комплексу №28, де під опікою вихователів перебувають дітки з вадами мови, порушенням зору та незрячі, з затримкою психічного розвитку зі зниженням можливостей інтелекту, зумовлені генетичними факторами.

У внутрішньому дворику медуніверситету іноземці варили плов

Одним з заходів у рамках цієї акції став благодійний ярмарок «Кухні народів світу», який відбувся у внутрішньому дворику адміністартивного корпусу ТДМУ. Свої національні страви всім бажаючим за символічну суму пропонували студенти України, Єгипту, Ємену, Намібії, Польщі, Нігерії та Індії.

Під час ярмарку можна було спробувати справжній єменський плов. Польські студенти пропонували томатний суп та інші наїдки. Студенти з Єгипту підготували традиційні для їх країни солодощі. Представники Намібії та Нігерії пригощали стравами з рису та курки. Студенти Індії приготували вегетаріанське частування.Розмаїтими були столи українських студентів – від солодощів до улюблених всіма вареників.

У внутрішньому дворику медуніверситету іноземці варили плов

Загалом від продажу страв було виручено 5000 гривень. За попередньою інформацію, за кошти, які студенти зібрали під час перших етапів акції, уже виготовлено частину необхідних засобів. Невдовзі майбутні лікарі матимуть змогу особисто передати усе необхідне навчально-виховному комплексу №28.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

 

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air з 9 лютого 2019 року припиняє виконання рейсів Харків-Лондон (аеропорт “Лутон”). ...