gazpostach

Варфоломій скликає предстоятелів усіх церков: у РПЦ істерика


Вселенський Патріарх Варфоломій збирається скликати на зустріч предстоятелів усіх православних церков, включаючи як митрополита Православної Церкви України Епіфанія, так і патріарха Російської Православної Церкви Кіріла, у зв’язку з чим останній виявився у досить «пікантному» становищі. Про це інформує ресурс «Духовний фронт» з посиланням на джерела в РПЦ.

Як зазначається, Варфоломій скликає триденний синод Константинопольської патріархії, на якому має обговорити ситуацію в православ’ї, а також підбити підсумки зустрічі в Аммані.

Джерело зазначає, що патріарх Варфоломій має намір покликати до всеправославної наради 15 церков. Але в РПЦ переконані, що Епіфанія запрошують спеціально, щоб Кіріл не прибув на зустріч.

В РПЦ вважають, що великою помилкою Кіріла буде не поїхати на зустріч, адже раніше саме він закликав зібратися представникам церков. Однак буде й проблема, якщо той все ж таки поїде.

«Існує, однак, рішення — вони не повинні співслужити разом», — резюмувало джерело в РПЦ.

Нагадаємо, що ще до старту так званих «зібрання» у Аммані було зрозуміло, що на зустріч приїдуть лише відомі маріонетки РПЦ, думка і авторитет яких не враховуються і ігноруються.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

корт в Топільче

У Тернополі можна безкоштовно навчатися грати у теніс

На соціальному корті під відкритим небом «Central Park», який розташувався у тернопільському гідропарку «Топільче» усі ...