Фото maxresdefault_95045

Вечірня лічилочка “Ровесника”: 5 головних секретів щасливих стосунків з чоловіком:

Щасливі стосунки з чоловіком, повне взаєморозуміння і любов до кінця – чи можливо це? Так, аби було бажання. Тільки твоє бажання дійсно має бути великим, сильним, непохитним. Про головні секрети щасливих стосунків між чоловіком і жінкою розповість tochka.net.

  1. Повага

Щасливі стосунки з чоловіком неможливі без поваги одне до одного. Ваші погляди на життя, інтереси й уподобання можуть не просто відрізнятися, а навіть бути кардинально протилежними. Проте, при належній повазі думки іншого ви здатні абсолютно мирно і щасливо співіснувати.

  1. Довіра

Ну, які можуть бути щасливі стосунки між чоловіком і жінкою, якщо пара не звикла довіряти одне одному? Взаємні підозри, ревнощі і тиранія ні до чого доброго не призведуть. Тільки віра одне в одного здатна подарувати гармонію, умиротворення і щастя.

  1. Турбота

При всій своїй силі, незалежності та верховенстві, чоловіча психологія у стосунках потребує турботи. Навіть якщо ти зайнята, втомилася або поспішаєш, прояв турботи про ближнього з вдячністю відгукнеться у чоловічому серці і відповість тобі сторицею.

  1. Життєрадісність

У навколишньому світі й так вистачає негативу і мінору, так нехай у сім’ї ви матимете віддушину і надійний тил від усіх неприємностей. А тому важливо не сумувати і дарувати одне одному оптимізм і радість, гумор і позитив – так набагато легше складаються щасливі стосунки між чоловіком і жінкою.

  1. Почуття

Не соромтеся прояву своїх почуттів. Навіть якщо партнер знає про них, не зайвим буде нагадати, як ви кохаєте одне одного. Проявляйте свою ласку, посміхайтеся, торкайтеся ніжно і трепетно. Часто головний секрет щасливих стосунків із чоловіком криється у трьох простих, щирих і вічних, як світ, словах: “Я тебе люблю!

Ольга Княжевич, журналістка

Читайте також

Вечірня лічилка «Ровесника»: 20 найпеспективніших професій найближчих 10 років

 

 Автор: rovesnyknews

2 коментарі

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Юні борці Борщівського агротехколеджу найсильніші в Україні

Юні борці Борщівського агротехнічного коледжу вибороли перше загальнокомандне місце у змагання з вільної боротьби за ...