gazpostach
коронавірус

Відбувається швидке поширення COVID-19 серед дітей: на Тернопільщині просять вжити додаткових заходів безпеки


Про стрімке поширення коронавірусу серед дітей заявляють на Тернопільщині. Зокрема, у Великобірківській селищній раді просять вжити додаткових заходів безпеки.

“Шановні жителі Великобірківської громади. Звертаємо Вашу увагу на те, що зараз відбувається швидке поширення вірусу COVID-19 серед дітей. Велике прохання до батьків! Вимірювати температуру у дитини вдома, перед виходом в школу чи садок. Провести з дітьми бесіду, щодо звичайних заходів обережності (миття рук, масковий режим, безпечна дистанція). Не приводити до школи, садка, діток, які мають ознаки нездужання. Зайвий раз не відвідувати з дитиною амбулаторії, якщо в неї не має признаків ГРВІ. Краще, передзвоніть попередньо до свого сімейного лікаря і узгодьте з ним всі запитання чи Ваш прийом. Або запишіться на прийом в онлайн режимі. (сервіс MEDICS), – йдеться на порталі Великобірківської селищної ради. – Всі ці заходи рекомендуються за для того, щоб вберегти Вас і Ваших дітей від зараження, яке може відбутися в черзі на прийом, чи у закладах освіти.Тільки колективним розумінням проблеми і повною відповідальністю за себе і дітей, ми всі зможемо вийти з цієї ситуації переможцями.Давайте розом візьмемо відповідальність за себе і близьких людей у свої руки”.

 

 

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

документи

У Тернополі водій комунального автобуса їздив з підробленими документами

У Тернополі водій комунального автобуса їздив з підробленими документами. Тернопільські патрульні виявили водія маршрутного таксі, ...