Відомий імунолог заявив, що коронавірус скоро покине Україну


Уже через два-три тижні в Україні почнуть фіксувати пік захворюваності, про що заявив колишній санітарний лікар України Святослав Протас. За його словами, переживати з цього приводу аж ніяк не варто, бо після піку поширення вірусу різко піде на спад.

В інтерв’ю одному з українських видань лікар зазначив, що у людей до того часу почне спрацьовувати імунітет, так і в цілому циркуляція смертельного коронавіруса різко знизиться.

“Справа в тому, що у людей почне спрацьовувати імунітет, циркуляція вірусу різко знизиться. Таким чином, він почне спадати такими ж швидкими темпами, якими й починав зростати. Також зіграють свою роль сонце, тепло і подовжений світловий день. Також варто відзначити, що карантинні заходи спрацювали. За моїми прогнозами, вже в травні епідемія перейде на рівень окремих випадків, але це не будуть сотні і тисячі”, – зазначив він.

При цьому лікар не виключає варіанту, при якому восени коронавірус може знову почати активно поширюватися. Також Протас вважає, що може з’явитися новий штам грипу.

“Дуже важливо зробити так, щоб до того часу влада дуже добре підготувалася. Потрібно повернути довіру українців до вітчизняної медицини і лікарів, яких так зневажливо дискредитували”, – завершив колишній санітарний лікар України.

Також Протас зазначив, що на його думку карантин в Україні більше продовжувати не будуть.

Макс Куценко, U-News

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

​​Ахметов, Пінчук і Порошенко очолили рейтинг Forbes

«Forbes Україна» опублікувало рейтинг 100 найбагатших бізнесменів України, який очолив Рінат Ахметов з капіталом в ...