gazpostach
службове авто ДТП

Внаслідок ДТП у Тернополі постраждав 19-річний патрульний – розтрощив службове авто

Другий раз сів за кермо


На Тернопільщині поліцейський другий раз сів за кермо, погнався за автомобілем з литовською реєстрацією та розтрощив службове авто. 

Про це у мережі Фейсбук повідомив користувач Андрій Об’єщик.

“Сьогодні близько 6-ої години ранку в місті Тернопіль Кременецький пост. Хто (Херой) в цей раз?! Кажуть люди, що водій патрульної поліції лише другий раз за кермо сів і зразу почав гнатися за “БМВ” на литовській реєстрації! Хоча є вимоги до водіїв, а саме потрібно три роки стажу керування авто, щоб можна було керувати оперативним авто поліції. А тепер запитань багато до керівництва: Хто дозволив сісти молодому без відповідного 3-річного стажу за кермо службового автомобіля????????”, – відзначив Андрій Об’єщик. 

Внаслідок ранішньої ДТП у Тернополі, серйозні травми хребта отримав 19-річний патрульний.  21 січня вдосвіта у Тернополі, на виїзді з міста, автомобіль патрульної поліції зіткнувся з будівлею, а саме з постом ДПС. За даними видання “Галас“, сьогодні вдосвіта працівники патрульної поліції побачили автомобіль “БМВ” на литовських номерах.

Патрульні вирішили наздогнати автомобіль.  Та в якусь мить, поліцейський не впорався з керуванням та врізався у будівлю, яра раніше служила постом ДПС. Внаслідок зіткнення, 19-річний патрульний отримав серйозну травму хребта.

На місце події виїжджали медики – потерпілого госпіталізували.  Правоохоронці кілька годин тому евакуювали автомобіль патрульної, який також отримав численні пошкодження.  Як стверджують у патрульній полії Тернополя, водій мав стаж водіння більше трьох років.

 

 

 

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

розрахунок

Тернополянин тратив гроші з чужої картки

Знайденою карткою лиходій розраховувався за товари в різних магазинах. Загальна сума покупок – майже 4 ...