gazpostach

Виставка «СУВОЇ» у «Львіварні» об’єднує минуле і сучасне мистецтво


До кінця лютого в музейно-культурному комплексі «Львіварня» проходить персональна виставка талановитої луцької художниці Катерини Ганейчук. Експозиція називається «Сувої». На ній представлено як відомі, так і нові роботи майстрині у стилі сучасного українського мистецтва. 

Катерина Ганейчук вміло поєднує сучасні тенденції і творче надбання наших предків, використовуючи їхні методи розпису. Виставка «Сувої» складається із полотен, розписаних за допомогою стародавньої національної техніки — вибійки. Катерина Ганейчук працює з нею близько восьми років. Цікаво, що вона створює візерунки саме картоплею. Вирізає з неї певний орнамент, розфарбовує і залишає ним відбиток на полотні — лише на домотканому. У роботі художниця орієнтується на концептуалізм та автентичність.

null

 «Мені подобається, коли я беру в руки сувій домотканого полотна. Його міліметр за міліметром вручну ткала жінка, вона працювала з ним місяцями. Домашнє полотно неможливо випустити з рук, його хочеться прикладати, тримати, нюхати», – розповідає художниця.

Готовий сувій занурюється у річку. За словами майстрині, так вона ніби оживляє його і випускає до людей – у формі екологічно чистого мистецтва і з повагою до надбання пращурів.

Мистецько-культурний комплекс «Львіварня» компанії Carlsberg Ukraine є відомою артплатформою для культурного розвитку міста, яка завжди підтримує яскравих українських митців та допомагає світу побачити їхні роботи.

null

Музей чекає на відвідувачів щодня за адресою вул. Клепарівська, 18. Режим роботи: 10:00–19:00. Вхід дозволено після пред’явлення діючого сертифіката про вакцинацію, негативного результату ПЛР-тесту або сертифіката про одужання від коронавірусу.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

Коктейль “Hiroshima” – вибух емоцій та смаку

Коктейль “Хіросіма” лише зовні схожий на ядерний вибух. Подейкують, що саме тому його так назвали. ...