gazpostach
послуги друга

У Бережанах чоловік пропонує платні послуги друга

Можемо посидіти в кафе, піти в парк чи магазин


Попри те, що довкола нас багато людей, часто багато людей відчувають себе самотніми. Або життя загнало у такий “глухий кут”, з якого здавалося б немає виходу. Тоді на поміч приходять друзі, близькі люди. Та часто буває так, що таких людей немає поруч і людина залишається сам на сам зі своїми клопотами.

Напевне тому житель Бережан Андрій Винник вирішив допомогти самотнім людям у скрутний час. Чоловік пропонує послуга друга на годину. Тобто він з вами гулятиме в парку, ходитиме по магазинах, або просто спілкуватиметься. Обіцяє не повчати, не осуджувати, а навпаки – зарядити позитивом, подивитися на своє життя з боку, щоб зрозуміти – безвихідних ситуацій немає. Вартість такої послуги 200 гривень за 1 годину.

До слова, жителі Бережан доволі схвально відгукнулися на пропозицію Андрія, пишуть, що така послуга на часі, адже довкола, направду, дуже багато самотніх людей.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

дистанційне

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання абітурієнтів з Тернополя

Війна внесла корективи в роботу Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчальний заклад був вимушений перемістити ...