Європа у вогні і 25-річна війна: пророцтво Нострадамуса на 2019 рікЄвропа у вогні і 25-річна війна: пророцтво Нострадамуса на 2019 рік

Європа у вогні і 25-річна війна: пророцтво Нострадамуса на 2019 рік

Великий пророк Мішель Нострадамус досі користується авторитетом, адже багато хто з його видінь збулися і продовжують збуватися донині.

Експертам вдалося перевести і розшифрувати пророцтво Нострадамуса на 2018 і 2019 року. Початок масштабного світового конфлікту почнеться, за його записами, саме в цей час. Масштабний конфлікт переросте у світову війну, яка триватиме майже 25 років. При цьому вогнище конфлікту, найімовірніше, зародиться у Франції.

Нострадамус передбачив початок третьої світової війни. Він писав про те, що велика війна почнеться у Франції, а нападу піддасться вся Європа. Пояснюється, що війна почнеться через “заморську країну”, яка загрузла в брехні. При цьому на початку всього світового протистояння лідируючі позиції займатимуть сили Атлантики.

За прогнозом Нострадамуса, переможцем в цій війні стане якась “північна країна”. Саме завдяки їй на планеті настане порядок.

З позитивного на 2019 рік у прогнозі сказано про справжній прорив в медицині. За записами Нострадамуса, цей прорив вчених дозволить людям жити до 200 років.

Віщун Мішель Нострадамус пророкує непростий рік для людства. Більш того, за опублікованими прогнозами, він може стати одним з найгірших у світовій історії. Нагадаємо, крах церков, падіння Путіна від руки “друга” і Третя світова. Долати розруху люди будуть десятиліттями, якщо взагалі зможуть.

Моторошні передбачення Нострадамуса почали збуватися. Практично всі його передбачення втілюються в життя.

Джерело. t.topfacts.top

Важливо також знати про

Нещасливе ім’я: кому в 2019 році слід бути обережнішимАвтор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Заочникам і вечірникам проїзд на навчання оплачує роботодавець

Заочникам і вечірникам проїзд на навчання оплачує роботодавець

Відповідно до ст. 219 Кодексу законів про працю України визначено, що власник або уповноважений ним ...