gazpostach

З початку року на Тернопільщині у популярних соціальних мережах нейтралізовано 14 ворожих спільнот


Співробітники Управління СБ України в Тернопільській області системно протидіють загрозам інформаційно-підривної діяльності спецслужб РФ проти України.

Як повідомив речник СБУ в Тернопільскій області Петро Королюк, з початку року у популярних соціальних мережах нейтралізовано 14 ворожих спільнот, у яких поширювався антиукраїнський деструктивний контент.
За завданням своїх «кураторів», зловмисники проводили інформаційні диверсії для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні. Для цього вони поширювали в соцмережах заклики щодо порушення громадського порядку, дій екстремістського характеру, а також намагалися спровокувати паніку пересічних громадян. Також, адміністратори спільнот популяризували через інтернет незаконні збройні формування так званих «Л/ДНР».
Крім того, за цей період співробітники СБУ блокували 26 кібератак на інформаційні системи держустанов регіону та запобігли 9 кіберінцидентам.
Загалом за матеріалами УСБУ протягом року органами досудового розслідування зареєстровано 17 кримінальних проваджень щодо фактів порушення законодавства у сфері захисту інформаційного та кіберпростору.
За всіма фактами вчинення злочинів проти державної безпеки України тривають заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності винних осіб.

Додав: Горобець Оксана


x

Варто прочитати

«Саме потужна і дієва територіальна оборона здатна зупинити агресивні плани ворога», – Михайло Головко

Україні потрібна цілісна доктрина національної безпеки, основою якої має стати принцип загальнонаціонального опору агресії. На ...