Фото з gazeta-misto.te.ua

Замість данини поваги до Миколи Вишневського його ім’я використали для фейку

Днями тернопільські засоби масової інформації повідомили нам про раптову смерть відомого тернопільського журналіста Миколи Вишневського.

Деякі інтернет-видання замість того, щоб відати належну данину пам’яті і поваги до колеги, зосередили увагу на тому, що ім’я Миколи Вишневського не було, начебто, навіть згадане в «Тернопільському енциклопедичному словнику». Виходячи з уїдливої лексики повідомлень, не важко зробити висновок, що вони були спрямовані  лише на те, аби публічно ущипнути головного редактора «Словника» Богдана Мельничука.

Насправді, стаття про Миколу Вишневського у ТЕСі є у четвертому томі на  сторінці 103, І підготував її якраз Богдан Мельничук. Подам її повністю:

«ВИШНЕВСЬКИЙ Микола Дмитрович (23. 05. 1949, с. Цінева, нині Рожнятів. р-ну Івано-Фр. обл.) – журналіст, редактор. Чл. НСЖУ (1981). Закін. ф-т журналістики Львів. ун-ту (1977, нині нац. ун-т). Працював монтажником-висотником на буд-ві Калус. хім.-металург. комбінату (1964–68, Івано-Фр. обл.). Від 1977 – в м. Тернопіль: кор. обл. г. ”Вільне життя”, відп. секр. рай. г. “Шляхом Ілліча”; від 1988 – ред. г. “Студентський вісник”. Від жовтня 1990 – 1-й ред. г. “Відродження” (нині “Свобода”); 1991 – ред. облтелерадіокомітету. Б. Мельничук».

Брехню швиденько з інтернет-простору вилучили, але запах гнилуватості залишився.

Володимир Андріїшин

На фото Микола Вишневський другий справа

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За продаж тютюну неповнолітнім 13 підприємців Тернопільщини позбавили ліцензій

З початку року за продаж тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, позбавили ліцензій ...