Заробітчанам спрощують працевлаштування в Німеччині

Заробітчанам спрощують працевлаштування в Німеччині

Уряд ФРН схвалив законопроект про імміграцію кваліфікованих кадрів, істотно полегшує працевлаштування в Німеччині вихідцям з країн за межами ЄС, включно з Україною, повідомляє minprom.ua .

Іноземці з вищою або середньою спеціальною освітою вже зараз при наявності ряду умов можуть отримати в Німеччині роботу разом з посвідкою на проживання.

Тепер така можливість буде у всіх мігрантів, що мають визнане в ФРН свідоцтво про професійну кваліфікацію.

На даний момент список регламентованих професій в Німеччині включає 62 спеціальності, це на 14 більше, ніж в 2017 р Ще одне нововведення в тому, що при наймі на роботу громадяни Німеччини і ЄС більше не матимуть пріоритет у порівнянні з іноземцями.

Крім того, закон передбачає, що іноземні фахівці зможуть працевлаштуватися в Німеччині в тому числі і після прибуття в країну. До сих пір майбутньому мігранту потрібно було ще до приїзду в ФРН мати вже підписаний трудовий договір з німецькою фірмою.

Ця умова більше не буде обов’язковим. Людина, що володіє визнаною в ФРН кваліфікацією і володіє німецькою мовою, зможе приїхати в Німеччину і півроку шукати тут роботу. Основні положення нового закону були узгоджені ще на початку жовтня. Тепер за нього повинен буде проголосувати німецький парламент.

Міністр внутрішніх справ Хорст Зеехофер констатував: “Дефіцит кваліфікованих кадрів – головна проблема підприємств в Німеччині, і вона буде ставати все більш гострою на вітчизняному ринку праці”.

Читайте також:

Wizz Air відкрив зі Львова авіарейс до Франкфурта

Українських працівників у Німеччині за рік побільшало на 10 відсотків

У Німеччині вважають, що для українців у них є робочі місця і доступне житло

 Автор: rovesnyknews

1 коментар

  1. оксана

    уряд то схвалив,але парламент ще не прийняв. прикро, що українські видання біжать попереду коня і публікують недостовірні новини

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Підрозділом армії США вже керує українець

В армії Сполучених Штатів Америки служить і добивається успіхів юнак, який народився в Україні, в ...