gazpostach

Жителів Тернопільщини запрошують долучитися до обласного відеоконкурсу «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»


Жителів Тернопільщини запрошують долучитися до обласного відеоконкурсу «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» під час карантину.

Конкурс розпочався 18 жовтня і триватиме до 15 листопада.

Для участі в конкурсі уже надіслано 47 відеороликів, розповіли в управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

За словами організаторів, роботи надходять не лише  від жителів Тернопільщини, а й з інших регіонів.

Додамо, конкурсні відеоролики повинні відображати рухову активність на свіжому повітрі або в приміщенні. Участь у цих креативних, творчих та цікавих змаганнях можуть взяти усі охочі без вікових обмежень.

Роботи мають бути авторськими, допускається лише один відеоролик від одного автора.

Відео для участі у конкурсі потрібно надсилати на електронну адресу: tr_sport@ukr.net або через месенджер у соцмережі «Фейсбук» на сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»:https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Відеороботи авторів будуть опубліковані у соцмережі «Фейсбук» на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше про конкурс можна дізнатися ТУТ 

Телефон для довідок: 098-118-45-98.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

дистанційне

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання абітурієнтів з Тернополя

Війна внесла корективи в роботу Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчальний заклад був вимушений перемістити ...