Із цими викликами в Теребовлянській ОТГ успішно впоралися.
– Дуже було багато планів. Ми з головою громади обговорювали чимало проектів щодо відновлення матеріальної бази, купівлі шкільних автобусів, придбання інтерактивних комплексів для усіх шкіл громади. В один день всі ці плани перекреслила війна. Тому швидко намагалися вирішити питання, які стали більш актуальними, – розповіла начальниця відділу освіти Теребовлянської ОТГ Валентина Маслянка.
Школи громади готові до навчання у будь-якому форматі. Для підвищення ефективності освітнього процесу багато вчителів пройшли курси «Цифрові інструменти для освіти».
Зокрема, у Теребовлянській ЗОШ № 2 89 % вчителів пройшли це навчання, за що заклад отримав спеціальну відзнаку.
Цифрові технології педагоги застосовують і під час офлайн-навчання. У такий спосіб урізноманітнюють навчальний процес, зосереджують увагу дітей.
– Опанування цифрових технологій нам дуже допомагає. Новизна – завжди хороша справа. Новітні технології є у кожного вдома, тож мусимо йти в ногу з часом,– наголосила вчителька початкових класів Теребовлянської ЗОШ № 2 Наталія Бугай.
Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей також готова до освітнього процесу за будь-яких умов. Матеріально-технічна база тут щороку покращується. Кабінети обладнані сучасними інтерактивними дошками.
У Теребовлянській ОТГ подбали й про безпеку дітей – облаштували просторі та надійні укриття. Там, де сховище було неможливо зробити, – облаштували поблизу.
Ще один виклик, який постав перед освітянами, – підготовка до опалювального сезону. З ним на Теребовлянщині також впоралися. Частину навчальних закладів уже забезпечили генераторами. Усі великі школи і садочки мають твердопаливні котли.
Як зараз навчають діти у Теребовлі та селах – дивіться у відео.
Прокоментуйте