gazpostach
на Різдво

Більше сотні дітей-сиріт з Тернопільщини отримали подарунки від благодійників з Чехії


Більше сотні дітей з Тернопільської області отримали подарунки з Чехії. Про це пишуть у групі “Карітас-Тернопіль“. 

“Сьогодні за сприяння Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц», що в Чехії, відбулася традиційна передріздвяна акція “Різдвяний подарунок”. 105 дітей-сиріт, напів сиріт, дітей з сімей СЖО отримали персональні дарунки,  пишуть представники благодійного фонду. – В коробках: одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярське приладдя, іграшки, а найголовніше – любов та турбота небайдужих родин із Чехії. У відповідь на щедрі різдвяні подарунки учасники акції передали своїм благодійникам листи, сповнені вдячності, малюнки й листівки, створені власноруч”.

Додамо, що з числа 105 дітей, які отримали подарунки – 31 дитина з Бережанщини теж отримали персональні подарунки від благодійників з Чехії.

“Ми дуже вдячні за співпрацю директору Карітасу Оломоуц Vaclav Keptr, координатору проекту Katerina Biolkova, всім добрим людям в Оломоуц, які зібрали щедрі дарунки для наших дітей.Дякуємо працівникам музею, Миколі Проціву за чудово створену атмосферу цієї зустрічі. Хай свято Різдва нашого Спасителя принесе радість у кожну родину”, – відзначили у групі “Карітас – Бережани”. 

 

 

 

 

 

 

 

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

До ПЦУ масово переходять парафії на Тернопільщині

Першими рішення відмовитися від підпорядкування російській Церкві реалізували мешканці Великих Загайців Кременецького району. Їхні представники ...