gazpostach
Теребовля

Через перекриття мосту у Струсові почали “сипатися” дороги Теребовлі


Тиждень тому на ділянці дороги державного значення “Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль” розпочались ремонтні роботи моста у селі Струсів.

На час проведення ремонтних робіт об’їзд для всіх видів транспорту, в тому числі великовагового та великогабаритного, пролягає через центральні вулиці Теребовлі, які почали руйнуватися вже через вісім днів такого напливу автомобілів.

“19 листопада Теребовлянською міською радою зініційовано та проведено комісійне обстеження частини автомобільної дороги Т-09-03 Галич-Підгайці-Сатанів по вулицях Застіноцькій та Січових Стрільців. Під час обстеження встановлено факт руйнування дорожнього покриття по всій довжині вул. Застіноцької, провалів на проїзній частині по вул. Січових Стрільців, значних тріщин на підпірній стіні будівлі адмінприміщення Теребовлянського РВУМВС та на опорних конструкціях мосту через р. Гнізну”, – інформують на сайті Теребовлянської ОТГ.

З огляду на це, Теребовлянська міськрада зініціювала термінове обстеження та направила лист на Службу автомобільних доріг у Тернопільській області.

“Потрібно знайти вирішення даної проблеми у найкоротші терміни, щоб запобігти масштабним руйнуванням доріг нашого міста”, – додають у мерії Теребовлі.

Нагадаємо, що міст у селі Струсів не ремонтували протягом 50-ти років. Одна з балок штучної споруди над рікою дала тріщину. Аби запобігти руйнуванню мосту, його перекрили.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Під Тернополем планують прокласти нову дорогу

На Тернопільщині проводять ремонт доріг. Також у планах – нова об’їзна дорога Тернополя.  Днями представники ...