• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 7 Вересня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

“Червона” зона: які обмеження діятимуть у Тернополі

Опубліковано: 05 Вересня, 2020
A A
епідемічна

Відповідно до прийнятого рішення з 7 вересня у Тернополі, Бережанах, Чорткові та у Бережанському, Бучацькому, Гусятинському, Монастирському, Теребовлянському, Тернопільському та Чортківському районах встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Тернопіль вдруге потрапив до «червоної» зони. Вперше це сталося більше місяця тому – 22 липня. І на початку серпня, на позачерговій сесії міськради депутати визнали, що Постанова Кабміну є антиконституційною. Рішення сесії Тернопільської міської ради, прийняте 3 серпня залишається чинним та обов’язковим до виконання і сьогодні. Про це нагадав, як міський голова Сергій Надал, так і юрист міськради Олександр Печіль, під час засідання міського оперативного штабу 4 вересня.

– У рішенні Конституційного суду від 28 серпня 2020 року зазначено, що конституційні права і свободи людини не можуть бути обмежені, крім випадків передбачених Конституцією, в умовах воєнного або надзвичайного стану, – зауважив Олександр Печіль, начальник управління правового забезпечення. – Обмеження можуть встановлюватися виключно законом, а встановлення обмежень підзаконними актами суперечить Конституції. Третього серпня на позачерговій сесії міськради депутати визнали, що рішення Державної комісії та Постанови КМУ не грунтуються на нормах Конституції. Наше рішення покликане забезпечити життєдіяльність міста: роботу транспорту, суб’єктів господарювання, дошкільних і навчальних закладів з дотриманням протиепідемічних заходів. Рішення чинне та обов’язкове до виконання.

Відповідно до рішення міського оперативного штабу, сьомого вересня у місті продовжать працювати садочки, школи, суб’єкти господарювання, громадський транспорт, ринки, заклади громадського харчування. Щодо роботи громадського транспорту, то у ньому дозволено перевозити тільки працюючих тернополян. При собі вони повинні мати будь-який документ, який посвідчує, що людина має роботу.

Теми: комісіяобмеженнячервона зона

Перегляньте Також

З 30 липня частково обмежать рух транспорту
NEWS

З 30 липня у Тернополі частково обмежать рух транспорту

30.07.2025
Тернополяни вийшли проти обмежень в діяльності НАБУ та САП
NEWS

Тернополяни знову вийшли проти обмежень в діяльності НАБУ та САП

23.07.2025
Обмеження руху великогабаритного транспорту
NEWS

На Тернопільщині запровадили обмеження руху великогабаритного транспорту

05.07.2025
МСЕК. Ілюстрація Наш день
NEWS

Яким закладам передали повноваження Тернопільської обласної МСЕК

17.12.2024
Фото ТОР
NEWS

Комісії Тернопільської облради вирішили зняти скандальне питання з порядку денного сесії

11.12.2024
Комісія з проведення службового розслідування працювала у навчальному закладі на Тернопільщині
NEWS

Комісія з проведення службового розслідування працювала у навчальному закладі на Тернопільщині

18.11.2024
завантажити ще
Наступний допис
Палац

На Тернопільщині продемонстрували оновлену дорогу, яка веде до мальовничого палацу (фото, відео)

Тернополяни будуть жити у безпечних дворах (Відео)

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Спиртзавод на Тернопільщині здешевили і виставили на продаж

    Спиртзавод на Тернопільщині здешевили і вкотре виставили на продаж

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільський співак Роман Сасанчин завершив шестирічні стосунки з дружиною

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Школа на Тернопільщині ЗАЧИНИЛА свої двері перед учнями

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У ДТП загинули відомі лікарі Мариновські з Борщівщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Працівникам лікарні на Тернопільщині ще з 2022 року не платять заробітної плати

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Тернопіль посів друге місце у рейтингу прозорості

Тернопіль посів друге місце у рейтингу прозорості бюджетів

07.09.2025
Випускники ТНПУ можуть отримати грошову допомогу

Випускники ТНПУ можуть отримати одноразову грошову допомогу

07.09.2025
Як російські спецслужби вербують дітей

Як російські спецслужби вербують українських дітей: попередження для батьків

07.09.2025
На фасаді школи відкрили меморіальну дошку Валерію Штику

На фасаді Плебанівської школи відкрили меморіальну дошку захиснику Валерію Штику

07.09.2025
Пoзицiя Мiнoбoрoни щoдo зaкoнoпрoєктiв, якi викликaли суспiльний резoнaнс

Пoзицiя Мiнoбoрoни щoдo зaкoнoпрoєктiв, якi викликaли суспiльний резoнaнс

07.09.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.