Чи порушують на Тернопільщині виборче законодавство

Чи порушують на Тернопільщині виборче законодавство


У зв’язку з початком процесу передвиборчої агітації поліція Тернопільщини звертається до всіх осередків політичних партій, представників кандидатів на пост Президента України про необхідність неухильного дотримання виборчого законодавства,  зокрема, при розміщенні та розповсюдженні друкованих агітаційних матеріалів.

Так, згідно з частиною 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборна агітація розпочинається кандидатом наступного дня після дня його реєстрації ЦВК. Відповідно до частини 3 статті 59 цього ж закону, друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

На даний час до поліції надійшло 2 звернення про можливе порушення вимог частини 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України» під час розміщення інформації політичними партіями на носіях зовнішньої реклами у  Тернополі. За цими повідомленнями правоохоронці проводять перевірку, у разі підтвердження не дотримання вимог винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 212-13 КУпАП.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програм в Україні», що фінансується Агентством США з міжнарод-ного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Читайте також:

Комітет виборців зафіксував факти незаконної агітації на виборах

Кандидати у Президенти скуповують цілі сторінки районних газет Тернопільщини

Тернопільські нардепи ймовірно використовують державні ресурси для самореклами

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

колонія

На Тернопільщині замість колонії планують облаштувати військову частину

У приміщенні Кoпичинецькoї виправнoї кoлoнії планують рoзмістити військoву частину. Станoм на сьoгoдні кoлoнія не функціoнує. ...