Тернопільські нардепи ймовірно використовують державні ресурси для самореклами

Тернопільські нардепи використовують державні ресурси для самореклами


На Тернопільщині протягом червня-жовтня 2018 року зафіксовано 34 випадки ймовірного використання народними депутатами від певних політичних партій бюджетних ресурсів у цілях самореклами та непрямої дочасної агітації. 

Народні депутати, ймовірно, використовували державні ресурси для самореклами та здобуття прихильності потенційних виборців. У 55,9% (19) зафіксованих подій для таких цілей, імовірно, була використана субвенція на соціально-економічний розвиток територій, у 17,6% (6) – Дорожній фонд, а у 26,5% (9) важко визначити джерело надходжень. Сюди належать: ремонти автомобільних доріг, оснащення спортивних майданчиків, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти і лікарень, реконструкції будівель та інше.

Зафіксовано також випадки з ознаками непрямої дочасної агітації у Тернопільській області, які здійснювали здебільшого депутати-мажоритарники від партії «БПП «Солідарність». Так, нардепи Олег Барна, Тарас Юрик, Микола Люшняк безпосередньо чи опосередковано були причетні до таких випадків 28 разів, а нардеп обраний за списком партії «Народний фронт» Роман Заставний – 6 разів.

Для ймовірної популяризації даних подій використовувались дописи на особистих сторінках нардепів та офіційних сторінках партій у мережі Facebook, публікації у інтернет-виданнях, а також повідомлення на сайтах органів місцевої влади.

Також були зафіксовані випадки можливого піару на публічних заходах, таких як відкриття спортивного майданчика або нового відділення в лікарні.

Бейгер Вероніка, випускниця юридичного факультету ТНЕУ

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програм в Україні», що фінансується Агентством США з міжна-родного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

На цю тему:

Чи будуть тернопільські чиновники впливати на вибори

Про політичну корупцію у Тернополі

Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

 

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

У Хоросткові ремонтують школу

Триває ремонт навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад» у м. ...