Тернопільські нардепи ймовірно використовують державні ресурси для самореклами

Тернопільські нардепи ймовірно використовують державні ресурси для самореклами

На Тернопільщині протягом червня-жовтня 2018 року зафіксовано 34 випадки ймовірного використання народними депутатами від певних політичних партій бюджетних ресурсів у цілях самореклами та непрямої дочасної агітації. Про це у Тернопільському пре-клубі повідомили спостерігачі ОПОРИ.

У рамках даного дослідження у Тернопільській області було зафіксовано 34 випадки, коли народні депутати, ймовірно використовували державні ресурси для самореклами та здобуття прихильності потенційних виборців. Згідно з результатами, у 55,9% (19) зафіксованих подій для таких цілей, імовірно, була використана субвенція на соціально-економічний розвиток територій, у 17,6% (6) – Дорожній фонд, а у 26,5% (9) важко визначити джерело надходжень. Сюди належать: ремонти автомобільних доріг, оснащення спортивних майданчиків, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти і лікарень, реконструкції будівель та інше. Переважно такі події відбувались у селах – 67,6%, менше у містах – 26,5% та селищах – 5,9% випадків.

Слід зазначити, що за результатами моніторингу зафіксовано випадки з ознаками непрямої дочасної агітації у Тернопільській області, які здійснювали здебільшого депутати-мажоритарники від партії «БПП «Солідарність». Так, нардепи Олег Барна, Тарас Юрик, Микола Люшняк безпосередньо чи опосередковано були причетні до таких випадків 28 разів, а нардеп обраний за списком партії «Народний фронт» Роман Заставний – 6 разів.

Для ймовірної популяризації даних подій використовувались дописи на особистих сторінках нардепів та офіційних сторінках партій у мережі Facebook, публікації у інтернет-виданнях, а також повідомлення на сайтах органів місцевої влади.

Також були зафіксовані випадки можливого піару на публічних заходах, таких як відкриття спортивного майданчика або нового відділення в лікарні.

З повним всеукраїнським звітом щодо ймовірного використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації можна ознайомитись за посиланням.
За коментарями звертайтеся:
Ольга Галушка, координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Тернопільській області      тел.: 0932380812    e-mail: ternopil@opora.org.ua

На цю тему:

Чи будуть тернопільські чиновники впливати на вибори

Чесно про політичну корупцію у Тернополі

Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

 

 

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air з 9 лютого 2019 року припиняє виконання рейсів Харків-Лондон (аеропорт “Лутон”). ...