Україна планує відкрити у Вроцлаві генеральне консульство

Україна планує відкрити у Вроцлаві генеральне консульство

У Вроцлаві в 2020 році можуть відкрити Генеральне Консульство України. Про це розповів посол України у Польщі Андрій Дещиця,повідомляє naszwybir.pl.

“У зв’язку із збільшенням у Польщі кількості українських мігрантів – сьогодні це орієнтовно 1,5 мільйона наших громадян – значно зросла кількість звернень до консульських установ для вирішення різноманітних питань. Часто громадяни України звертаються також до почесних консульств, які не мають повноважень на виконання усіх консульських дій. У цьому контексті очевидною є необхідність відкриття ще однієї консульської установи України на заході Польщі – у Вроцлаві, що дозволило б перерозподілити межі консульських округів так, щоб громадяни України могли витрачати не більше ніж дві-три години на доїзд до консульства,”- зазначає Дещиця.

За словами посла підготовчі заходи планується здійснити у 2019 році і якщо все вдасться нове Генеральне консульство України у Вроцлаві розпочне роботу вже у 2020 році.

Андрій Дешиця також повідомив: “Плануємо відкриття почесного консульства в місті Катовіце, чекаємо на відповідні рішення. Сподіваюся, це відбудеться вже невдовзі. Крім того, шукаємо кандидатуру на почесного консула в місті Кельце. Якщо найближчим часом вдасться реалізувати ці плани, у нас залишиться лише два воєводських центри, де немає українських консульських осередків – Білосток й Ольштин.”

Читайте також:

Польська влада допомагає українським заробітчанам з облаштуванням

У Польщі “перейменували” аеропорти України

Розпочато рух нових безпересадкових вагонів з Києва до Вроцлава

 Автор: rovesnyknews

x

Варто прочитати

Борщівські студенти отримали добрий урок поваги

У Борщівському агротехнічному коледжі організовано відкриту годину спілкування на тему « Повага до себе та ...